Info

Saaremaa Toidufestivali erinevad ettevõtmised toimuvad Saare maakonnas, mille moodustavad Eesti suurim saar Saaremaa, suuruselt kolmas saar Muhu, lisaks veel saared Abruka, Vilsandi, Ruhnu ning mitmed väikesaared ja laiud.

Saare maakonda teatakse hea puhkekohana, kus on omapärane loodus, palju vaatamisväärsusi ja rikkalikult tegevusi.

SAARELE SAAB

Saartele pääsemine on imelihtne, tuleb vaid endale sobiv viis valida – lennuk, laev, purjekas, buss. Purjekaga tulijad saavad valida sobiva meretee ise – sadamaid, kuhu Saare -ja Muhumaal randuda, on piisavalt. Mandrilt tulles vajad Virtsu sadamat, kust saad praamiga Muhu saarele. Hiiumaalt Sõru sadamast saad praamiga Saaremaale Triigi sadamasse.

INFO MAAKONNAST

Maakonna turismikataloogi, infot maakonnast ja vaatamisväärsustest ning erinevate soovituslike teekondade infot leiad siit www.saaremaatourism.ee

MAJUTUS

Saare maakonnas asub üle 300 majutuskoha, pakkudes võimalusi viietärnihotellist kuni telkimisplatsideni. Meil on kaheksa spa-hotelli, mis jätkavad üle 175 aasta vanuseid kuurorditraditsioone. Lisaks leiab väiksemaid ja privaatsemaid butiikhotelle ja majutuskohti ning suurel hulgal kodumajutusi ja külaliskortereid.

Kui jääd majutuse leidmisega hätta, küsi meilt info@saaremaatourism.ee