Anseküla seltsimaja pakub põnevaid võimalusi, mine uudistama!
MENÜÜ

Anseküla seltsimaja

16.september| kell 12.00-18.00 | Anseküla kutsub KÜLLA KÜLLA

Anseküla seltsimaja sai oma praeguse väljanägemise 2012-2014 aastatel, kui 1989. aastal  koorejaama vundamendi peale ehitatud sovhoosi traktoribrigaadi kontor põhjalikult ümber ehitatud sai. Seltsimaja kuulub 1991. aastal taasasutatud  Anseküla Põllumeeste Seltsile.

Juba 2012. aasta sügisel alustasid seltsimajas tegevust paar aastat varem loodud naiste regilaulurühm Ammuker ja etno-punkbänd Küi ning aasta lõpupäevadel sai seltsimajas esimest korda kokku Sörve Maakoor.  Aja jooksul on neile lisandunud pilliansamblid Sövemaa Sörmitsejad ja Noorsörmitsejad.

Seltsimajas on toimunud eripalgelisi tegevusi: korraldatud kontserte, konverentse ja õppepäevi, tähistatud on tähtpäevi, mängitud lauatennist ja saskut. Rahvarohkemateks ettevõtmisteks on olnud kodukandi- ja maale elama päevad. Suviti on seltsimaja ümbruskonna lastele kokku saamise paigaks, kus neile kord nädalas tegevusi ja huvitavaid kohtumisi korraldatud on. Meie seltsimaja kõige olulisemaks sisuloojaks on Sörvemaa Pärimuse Selts, kes kõiki seltsimajas koos käivaid muusikaühendusi eest veab ja administreerib.

ANSEKÜLA PROGRAMM

Koduaia maitsed: sõrulase tuhlipuder mitmesuguste lisanditega
12.00 -17.30 avatud kohvik

14.00- 14.40 Pärimustantsu õpituba

15.30 – 16. 15 Ketramise õpituba

Avatud Sahver – turg

Asukoht: Anseküla  küla (Seltsi maaüksus), Saaremaa

Enne 25. kilomeetriposti Sääre maanteest vasakul, Anseküla bussipeatuse vastas. Kui seltsimaja õue parklas ruumi napib, saad auto jätta maanteest paremal pool asuvale platsile.

KÜLLA KÜLLA

Saaremaa ja Muhu külad kutsuvad Sind  Külla Külla, tutvuma külade lugudega ja maitsma põnevaid maitseid. Tule kohale!

Saaremaa Toidufestivali raames kutsuvad Külla Külla Saare maakonna erinevad külad, avades oma külade külamajad, seltsimajad, külaväljakud või muu külale olulise koha Sinu jaoks. Iga paik on eriline ja tutvumist väärt!

Külade avatud uste eesmärk ongi tutvustada Saare maakonna kogukondade lugusid, kooskäimise kohtasid, majade ehitamise põhjuseid, ajalugu ja nende käekäiku tänasel päeval. Tutvustame oma tegemisi, pakume kehakinnitust, ajame mõnusat juttu. Võib juhtuda, et tänu “Külla külla” päevale leiad endale meelepärase koha, kus tähistada koos sõpradega sünnipäeva, klassi või lennu kokkutulekut või teha hoopis midagi muud.

Kindlasti on igal külal ka üllatusi selleks päevaks.

Osalevate külade kaardi  leiad linkides SIIA

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.