Peenralt patta - kogupere pajapäeval viikingid toimetamas!
MENÜÜ

Peenralt patta

4.09 | Kell  12:00- 17:00 | Asva Viikingiküla

Viikingid kutsuvad Asva viikingite kogupere-pajapäevale

Asva viikingid võtavad sel kenal sügiskuu laupäeval suvehooaja kokku ning korjavad linnuse peenralt maitsvat köögiviljasaaki, et sellest külastajate abiga üks vägev viikingite pajaroog keeta.

Avatud on ka seikluspark, külastada saab linnu- ja loomaperet ning panna oma osavus proovile linnusehoovi osavusmängudes, uudistamist on  tegevuskodades.

Laupäeval kell 12.00 – 15.00 avatud emandakoda, kus saab koos juhendajaga vahvalt meisterdada.

Viikingitele jagub tegevust terveks päevaks!

Täpselt keskpäeval, on pada tulel ja saame veel koos külastajatega vaadata, kas midagi mahub veel peenralt patta! Nii suured kui väikesed viikingid on oodatud!

Maksumus:

Asukoht: Kahtla küla, Saaremaa

Mis ime koht see Asva Viikingiküla on 🙂
Asva Viikingikülas jagub rohkelt tegevusi igas vanuses külastajale nii seikluspargis, linnuses kui looma- ja linnupargis.

Iga viiking oli seikleja ja justnimelt seetõttu on külas vahva kõrgseikluspark, kus on elamus garanteeritud nii põlvepikkustele algajatele kui ka juba kogenud viikingitele. Ligi 12 m kõrguses seikluspargis ootavad vallutamist rohkem kui 50 turnimismängu neljal erineval tasandil ning üle 100 m pikkune vägev õhusõit.

Looma- ja linnupargis elavad lisaks hobustele erinevad küülikud, ponid, lambad, kitsed ja mägiveised. Tutvuda saab nii kihnu lamba kui minilambaga ja nii tavalise kodukitse kui kameruni kääbuskitsega. Lisaks on pargis hulgaliselt linde, alates sini-paabulinnust, siidikanadest, pärlkanadest ja eesti vutist kuni kuld- ja hõbefaasanini.Meie loomapark pakub nii vaatamisrõõmu kui ka võimalust aias sees loomadele pai teha. Huvilised saavad ka hobusõitu. Viikingiküla pererahvas tutvustab lahkelt igat looma ja lindu lähemalt.

Tule ja seikle nagu viikingid muiste!

Saaremaa Toidufestivali üritusi pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali FacebookisInstagramis ja kodulehel.