MENÜÜ

Avella Tordibutiik/Kohvik

Avella tordibutiik logo
Tallinna tänaval, Kuressaare bussijaama lähistel asuv Avella Tordibutiik/kohvik tegeleb eritellimusel käsitöötortidega ja muude kondiitri- ja pagaritoodetega. See pisike butiik avas oma uksed 2017 aasta mais. Praeguseks on butiik laienenud  armsa kohviku näol, kus saab lisaks küpsetistele ka maitsvaid praade ja suppe.
Tooted valmistatakse kohapeal ning kasutatakse kvaliteetset, puhast, naturaalset ja ehedat toorainet.
Alati arenevas ja uusi hõrgutisi leiutavas, pisikeses butiigis on valikus midagi igale maitsele, täiuslik maitseelamus garanteeritud!

Avella Tordibutiik Saaremaa Restoranide Nädala menüü

2-11.09.

Kahekäiguline lõunasöök, hind  10€ / 1 inimene

Tööpäeviti 12:00-16:00, laupäeviti 12:00-15:00, pühapäeval suletud!

Kohtade broneerimine KOHUSTUSLIK: +372 5629 2016

 

 

SUITSUNE PÄHKLA FORELL
Rautsi talu kartuli ja köögiviljade ning koorese õunalimpsi kastmega

VAARIKATORT valge šokolaadi moussee -ja krõbediku lisandiga

(Joogid ei kuulu hinna sisse)

Asukoht: Tallinna 26, Kuressaare
Saaremaa Restorani Nädala kohtade broneerimine: +372 5629 2016

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Avella tordibutiik avas uksed 2017. aasta kevadel . Omanikud Helen ja Annika on mõlemad väljaõppinud kokad ja kondiitrid ning osalenud mitmetes kondiitritoodete õpitubades ja täiendanud end tordi kaunistamise koolitustel.

Helen on aastaid töötanud kokana ja küpsetamispisik on tal küljes olnud väikesest peale. Annika küpsetamishuvi sai alguse aga kokaõpingutest. Butiigi nimi Avella on kombinatsioon Annika ja Heleni neiupõlvenimedest Aavik ja Ella.

Tordibutiigi valikus on mitmesuguseid kooke ja torte ning ka tassi- ja pulgakoogid, makroonid, trühvlid, küpsised, võileivatordid. Samas on sortimendis ka valik pagaritooteid. Tehakse eritellimustooteid tähtpäevadeks, pulmadeks, sünnipäevadeks ja muudeks pidudeks.

 

Toetajad