Coop Saaremaa osaleb ägedalt Saaremaa Toidufestivalil!
MENÜÜ

Coop Saaremaa osaleb ägedalt Saaremaa Toidufestivalil

coop-saaremaa logo

Saaremaa Toidufestivali programmis on jälle tagasi Coop Saaremaa. Festivalile tuuakse põnevaid pakkumisi, uusi tooteid ja koolitusi.

Saaremaa Tarbijate Ühistu sai alguse 10. novembril 1905. aastal kui toimus ühisuse asutamiskoosolek. Kaupa käidi toomas purjelaevaga Riiast. Kuigi kaupa tuli osta võõrastest juudi äridest ja vilumata ostja poolt, saadi seda siiski müügile panna odavamalt kui oli erakauplustes. Aegade jooksul on olnud, nagu ikka heal lapsel, mitmeid nimesi. Alates 2015. aastast on grupi COOP Eesti hulgas ka Saaremaa Tarbijate Ühistu , kaubamärgiga COOP Saaremaa.

Täna on Saaremaal 25 Coopi kauplust, sealhulgas Saaremaa Kaubamaja, viis Konsumi – Pärnu Port Artur, Rae, Tooma, Liiva, Orissaare ning lisaks 19 väiksemat kauplust üle Muhu ja Saaremaa.

 

2.-12.09 | Saaremaa Kaubamajas

Saaremaa Kaubamaja logo

Saaremaa Tarbijate Ühistule kuuluv, Kuressaare südalinnas Raekoja tänaval asuv Saaremaa Kaubamaja avas oma uksed 1968. aastal.

Tänu asukohale südalinnas, laiale tootevalikule, meeldivale teenindusele ning erinevatele majas toimuvatele üritustele on kaubamaja leidnud oma tee saarlaste südamesse.

Asukoht: Raekoja 1, Kuressaare

 

Saaremaa Toidufestivalil on põhjust kaubamaja uksest sisse astuda, sest toimuvad:

Küpsetustarvikutele kampaaniahinnad

10.09 ja 11.09 tervisliku toitumise töötoad/loengud 

 

 

 

Loengute ja töötoa läbiviija: Eesti Tsöliaakia Seltsi kogemusnõustaja Sigrit Keerd
Loengutel: eelregistreerimine pole vajalik, palun kanna maski

Toimumiskoht: Saaremaa Kaubamaja 1. korruse näituste saal (infopunkti vastas). Loengute ja töötubade kestus 60 minutit.

Palume eelregistreerida: infopunkt@saaremaa.coop.ee, +372 5307 0169

Üritusi pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali Facebookis, Instagramis ja kodulehel.

 

Toetajad