Coop Saaremaa osaleb ägedalt Saaremaa Toidufestivalil!
MENÜÜ

Coop Saaremaa osaleb ägedalt Saaremaa Toidufestivalil

coop-saaremaa logo

Saaremaa Toidufestivali programmis on loomulikult ka  Coop Saaremaa. Festivalile tuuakse põnevaid pakkumisi ja koolitusi lastele.

Täna on Saaremaal 25 Coopi kauplust, sealhulgas Saaremaa Kaubamaja, organisatsioonil on seitse Konsumi – Pärnu Port Artur, Rae, Tooma, Kummeli, Liiva, Orissaare, Salme ning lisaks 18 väiksemat kauplust üle Muhu ja Saaremaa.

7.-17. september |Coop Saaremaa kauplused

Coop võrustik on hea koostöökoht saarte erinevatele tootjatele oma toodete esitlemiseks ja müügiks. Selle aastase festivali ajal leiad Muhu ja Saaremaa kauplustes eripakkumised kohalikelt väiketootjatelt.

Coop Saaremaa kaupluste lahtiolekuajad leiad SIIT

Selgumisel| Saaremaa Kaubamajas

Saaremaa Kaubamaja logo

Saaremaa Tarbijate Ühistule kuuluv, Kuressaare südalinnas Raekoja tänaval asuv Saaremaa Kaubamaja avas oma uksed 1968. aastal.

Tänu asukohale südalinnas, laiale tootevalikule, meeldivale teenindusele ning erinevatele majas toimuvatele üritustele on kaubamaja leidnud oma tee saarlaste südamesse.

Asukoht: Raekoja 1, Kuressaare

 

Saaremaa Toidufestivalil on põhjust kaubamaja uksest sisse astuda, sest toimuvad:

Saaremaa Toidufestivali eripakkumised

Coop Saaremaa lugu

Saaremaa Tarbijate Ühistu sai alguse 10. novembril 1905. aastal kui toimus ühisuse asutamiskoosolek. Kaupa käidi toomas purjelaevaga Riiast. Kuigi kaupa tuli osta võõrastest juudi äridest ja vilumata ostja poolt, saadi seda siiski müügile panna odavamalt kui oli erakauplustes. Aegade jooksul on olnud, nagu ikka heal lapsel, mitmeid nimesi. Alates 2015. aastast on grupi COOP Eesti hulgas ka Saaremaa Tarbijate Ühistu , kaubamärgiga COOP Saaremaa.

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.