Coop Saaremaa osaleb ägedalt Saaremaa Toidufestivalil!
MENÜÜ

Coop Saaremaa osaleb ägedalt Saaremaa Toidufestivalil

coop-saaremaa logo

Saaremaa Toidufestivali programmis on loomulikult ka  Coop Saaremaa. Festivalile tuuakse põnevaid pakkumisi ja töötubasi.

Täna on Saaremaal 25 Coopi kauplust, sealhulgas Saaremaa Kaubamaja, organisatsioonil on seitse Konsumi – Pärnu Port Artur, Rae, Tooma, Kummeli, Liiva, Orissaare, Salme ning lisaks 18 väiksemat kauplust üle Muhu ja Saaremaa.

Coop Saaremaa |6.-15. september

Coop eelistab alati kohalikke väiketootjaid ning kutsub neid oma kaupa Coopi poodides müüma. Koostöö kohalike tootjatega on meie jaoks oluline, sest see aitab piirkonnas hoida töökohti ja pakkuda klientidele kõige värskemat toitu. Samuti on ka keskkonnajälg sedasi võimalikult väike.

Coop on teistmoodi, sest Coop on kohalik. Ühendab inimesi, edendab elu ja annab omadele tagasi.

Coop Saaremaa Konsumites väiketootjate eripakkumised

Coop võrustik on hea koostöökoht saarte erinevatele tootjatele oma toodete esitlemiseks ja müügiks. Festivali ajal leiad Muhu ja Saaremaa kauplustes eripakkumised kohalikelt väiketootjatelt.

Eripakkumised leiad:

Coop Saaremaa kaupluste lahtiolekuajad leiad SIIT

6.-15.september| Saaremaa Kaubamajas

Saaremaa Kaubamaja logo

Saaremaa Tarbijate Ühistule kuuluv, Kuressaare südalinnas Raekoja tänaval asuv Saaremaa Kaubamaja avas oma uksed 1968. aastal.

Tänu asukohale südalinnas, laiale tootevalikule, meeldivale teenindusele ning erinevatele majas toimuvatele üritustele on kaubamaja leidnud oma tee saarlaste ja saare külaliste südamesse.

Asukoht: Raekoja 1, Kuressaare

Saaremaa Toidufestivalil on põhjust kaubamaja uksest sisse astuda, sest toimuvad:

Festivali eripakkumised 

Töötoad Kohvikus

 

Coop Saaremaa lugu

Saaremaa Tarbijate Ühistu sai alguse 10. novembril 1905. aastal kui toimus ühisuse asutamiskoosolek. Kaupa käidi toomas purjelaevaga Riiast. Kuigi kaupa tuli osta võõrastest juudi äridest ja vilumata ostja poolt, saadi seda siiski müügile panna odavamalt kui oli erakauplustes. Aegade jooksul on olnud, nagu ikka heal lapsel, mitmeid nimesi. Alates 2015. aastast on grupi COOP Eesti hulgas ka Saaremaa Tarbijate Ühistu , kaubamärgiga COOP Saaremaa.

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.