MENÜÜ

Toidufestival sinu kodus – Ehtne Saaremaa

3.-13.09 | E-L 10:00-20:00 P 10:00-18:00| Auriga Keskus

Ehtne Saaremaa on “Saaremaa Ehtne toote” märgikandjate esinduspood, kus on suurim valik Saaremaa tootjate kaupa. Poest leiab enim söögi-ja joogikraami, kuid esindatud on nii kohalik looduskosmeetika kui ka käsitöö. Kohapeal on võimalik erinevaid tooteid ise maitsta ning saada parimat nõu, mida külakostiks või suveniiriks saarelt kaasa viia.
Uute toodete ning tegemiste tutvustused leiab Facebooki lehelt “Ehtne Saaremaa”. Toodete tellimine üle Eesti pakiautomaatidesse ning kojuveod Saaremaal & Muhumaal https://pood.ehtne.ee/

 

 

Saaremaa Toidufestivali raames sünnib koostöös Saaremaa tippkoka Alar Aksaluga koduse õhtusöögi retsept ning kokkamise juhised. Retsept koos täpsete juhiste ning toidukotiga on saadaval nii esinduspoes kohapeal kui e-poes kogu festivali perioodi erihinnaga.

11. ja 12.septembril on Ehtne Saaremaa uues ja suuremas esinduspoes üles seatud saaremaiste maitsete lauake. Kohal on chef Alar Aksalu, kes pakub head-paremat maitsta ning annab kasulikke näpunäiteid, kuidas kodune õhtusöök kõige maitsvamalt õnnestuks!

Lauake koos Alariga on kaetud
11.09 kell 18:00-19:30
12.09 kell 11:00-12:30

 

 

Asukoht: Tallinna 88. Kuressaare, Auriga Keskus I korrus

Toetajad