S-Link courtyard you will see interesting offers during the festival.
MENU

S-Link yard offers

Piprapood esindustelk

Piprapood

9.september 12.00- 16 .00 | 10.september 10.00- 14.00

Nüüd on avatud Piprapoe esindus Saaremaal Kuressaares S LINK hoovis. Festivali ajal paneme püsti esindustelgi, kus kohapeal teeme maitseainete degustatsioooni ja tutvustamist. Meil on üle 1000 maitseaine.

Pärast külaskäiku Piprapoe esindustelki võid oma külalisi rõõmustada roogadega, mis sobiksid ka restorani menüüsse. Saad parajas pakendis trendikaid maitseaineid ja –segusid, mida kasutavad ka tippkokad.

Eripakkumine:

Piprapoest

Piprapood sai alguse soovist pakkuda eestlastele uusi maitseid, mida 2000. aastate alguses polnud Eestisse veel jõudnud. Alustasime 2001. aastal väikese letiga Liivalaia 43, kus oleme tänaseks kasvanud paljudele klientidele armsaks saanud vürtsipoeks.

Nüüd koostöös S-Lingiga leiad meid ka Saaremaalt Kuressaarest.

S-Link asukoht: Pikk 42 b, Kuressaare, S-Link hoov

 

BIG GREEN EGG toodete tutvustus

8.-18.september

S-Link hoovist leiad teisegi suurepärase pakkumise, maailmakuulsa Big GReen Egg toodete Saaremaa esinduspoe.

Saaremaa Toidufestivalil:

Big Green Egg

Unikaalse NASAga koostöös välja töötatud keraamikaga kamado grill aastast 1974.

Big Green Eggis saad kraadi täpsusega saavutada ja hoida temperatuuri 70–350 °C isegi siis, kui välistemperatuur on tublisti alla nulli. Kvaliteetse soojust isoleeriva keraamika tõttu ei mõjuta välised kraadid temperatuuri EGGi sees. Peale grillimise, küpsetamise, aurutamise, vokkimise ja suitsutamise sobib Big Green Egg ka suuremate lihatükkide aeglaseks küpsetamiseks, aga ka õrnemate toiduainete – karbid, koorikloomad ja kalafilee – valmistamiseks. Keraamilise vaheplaadi (convEGGtor) abil saad oma Big Green Eggi hõlpsalt praeahjuks muuta. Lisades ka küpsetuskivi (Flat Baking Stone), saad lihtsa vaevaga küpsetada parimat leiba või täiusliku põhjaga pitsat. Võimalused on lõputud – proovi neid kõiki ja lase oma loovus valla!

S-Link asukoht: Pikk 42, Kuressaare

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.