MENÜÜ

Õhtusöök Põrsas Kotis eri: 2+2

 11.09 |kell 16:00 | Salapärane koht 🙂

Eriõhtusöök Põrsas Kotis on midagi ülimalt salapärast ja see on toimunud Saaremaa Toidufestivali ajaloos juba kaks korda. Käesoleval erilisel aastal saab toimuma õhtusöögi eri: 2+2…

Vanarahvas arvas, et põrsa kotis ostaks ainult poolearuline või see, kellel raha nalja pärast pillata on. Aga kui põrsast müüb keegi, kelle usaldusväärsuses kahtlemine oleks iseenda solvamine?

Saaremaa Toidufestival on leidnud taaskord ühe erilise koha Saaremaal, kuhu täna väga paljud ei satu. Küll aga on võimalus põnevaks avastuseks 11.09 eriõhtusöögil osalejatel, kes enne kohale jõudmist ei tea, kuhu sõidetakse ja mida seal pakutakse.

Seekord teeme veel midagi vägagi erilist – koti sisu pakuvad emad lastega ja nii moodustubki kokku: 1+0,5+0,5= 2  ja veelkord 1+0,5+0,5= 2, ehk 2+2 😉

Õhtusöök saab toimuma festivali vägeva kulminatsiooni eel ja pakutavad menüükäigud ei jäta kedagi külmaks. Ja mis kõige tähtsam – ahvatlevat koti sisu pakuvad need, kes tunnevad selles peituvat pareminigi kui keegi teine.

 

Pille Petersoo ja tema lapsed Nora Adeele ja Karoliine

Pille on toiduhuviline sotsioloog või siis sotsioloogiataustaga toiduhuviline – oleneb vaatenurgast. Ta on populaarse Nami-Nami.ee portaali looja ja eestvedaja, mitme kokaraamatu autor, ajakirja Kodu & Aed köögitoimetaja.

Pille peab ennast eelkõige hobikokaks, aga sahtlipõhja on aastate jooksul kogunenud ka mõned kokakooli paberid.

Saaremaale tuleb kaasa kaks last kolmest – kõige suurem – Nora Adeele (11) ja kõige pisem – Karoliine (7). Elukaaslane Kristjan jääb koos 9-aastase Aksliga ja peatselt aastaseks saava kääbusšnautseri preiliga sel korral koju

Heidi Hanso ja tema lapsed Uma Säsil ning Hendrik Raju

Heidi Hanso on pöörase hobitalu perenaine, kelle hoole all toimetavad vabajooksutingimustes sadakond karvast ja sulelist ning kaks last, 10-aastane Uma Säsil ja 7-aastane Hendrik Raju.

Heidi suureks kireks on maaelu kogu selle eheduses: omakasvatatud liha ja enda käega korjatud ravimtaimed hoiavad meele rõõmsa ja tervise korras. Küllap ka seetõttu möödus 2+2 piirangute aeg koroona läbipõdenud ja sellest ülimenukat blogi pidanud Heidil üsna kergesti…

Vahetu maanaise teiseks kireks on teletöö ja seda teeb ta maaelu kõrvalt rohkem kui täiskohaga, luues saadetele sisu, toimetab ja pole harvad ka korrad, kus lausa saatejuhina üles astub. Ehk mäletatakse muhedat peresaadet „Meie pere ja muud loomad“, mis tõi Saaremaa ja taluelu hoopis teise nurga alt televaatajate südametesse. Või loomasaadet „Lemmikute lemmik“, kus Heidi ammutab ise ja jagab teadmisi kõikvõimalike loomade ja lindude kohta. Ikka loomad, loodus ja keskkond, ei mingeid suhtedraamasid!

Söögitegemine on Heidile maandus ja kirg: enamasti omakasvatatust, saaremaisest, ökost ja puhtast. Tema ja alati satelliitidena köögis askeldavate laste Uma ja Raju retsepte võib leida mõnestki ajakirjast ja kokaraamatust.

 

Õhtusöögil toimub ka eriline oksjon

Oksjonile tulevad asjad avalikustatakse augusti teises pooles.

Oksjoni tuluga toetatakse koostöös heategevusorganisatsiooniga Meelespea erivajadusega laste tegevuspäeva korraldamist!

Õhtusöök Põrsas Kotis eri “2+2” saamiseks tuleb tasuda: 100 +20 €/ 1 osaleja

Kott sisaldab:

Osalemiseks kirjuta: info@saaremaatourism.ee
Broneerimise järgselt väljastatakse koheselt arve, mis ei kuulu tühistamisel tagastamisele.

Kohtade arv on piiratud!

Üritust pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali Facebookis, Instagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrammi postitustel kasutada #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Ruigab põrsas või ostja – mäng on mäng! Aga see väärib kahvlit!

Toit õnneks ei vali – kenast sööjast on tal ikka hea meel!

 

Toetajad