Koogikontsert - Saaremaa Toidufestivalil ootab Sind kuulama muusikat!
MENÜÜ

Koogikontsert

11.september | Kell 18:00| Tornimäe Rahvamaja

koogid teeme ise

Tule kuulama unikaalset “Koogikontserti” Tornimäe Rahvamajas.

See unikaalne ja kolossaalne  maja on valminud aastal 1987. Ehituse valmimiseks kulus 10 miljonit rubla, mis oli tolle aja kohta väga suur summa. Kõik järgnevad 33 aastat on majas toimunud vilgas kultuuritegevus ning nii ongi õige aeg majas ka Saaremaa Toidufestivali Koogikontsert kõlama panna.

Nagu ikka on oluline teada- ära tõtta peale kontserti  koju vaid jää maitsma kuulajate ja kogukonna küpsetushuviliste tehtud kooke ja saad vestelda muusikutega.

Oma koogi võib kaasa võtta iga kontserdile tulija.

Koogikontsert esitleb:  MAREK SADAM Marek Sadam

Sellel kenal kontserdil laulab Marek Sadam enda parimaid laule ja sekka mõned prantsuse šansoonid. Kontserdil on palju ilusaid ja maitsekaid palasid, mida tasub kuulama tulla.

Muusikaline maitseelamus, mis jääb meelde!

Marek Sadam  on tunnustatud  tekstiautor, muusik, artist. Marek on öelnud, et tunneb end laval paremini kui kusagil mujal. Oma lood kirjutab ta sellest, mida näeb ja tunneb

 

 

KOOGIKONTSERDI PILET:  15 € täiskasvanu, 10 € pensionär ja laps,kuni 15 aastatTornimäe Rahvamaja logo

Piletite müük

Koogikontsert asukoht: Tornimäe küla, Saaremaa

 

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.