Koogikontsert - tule kuula muusikat ja naudi kooki!
MENÜÜ

Koogikontsert

17.september | Kell 18:00| Tornimäe Rahvamaja

Koogikontsert esitleb:  SILVIA ILVESSilvia Ilves

Eesti tšellokuninganna esitab inimhäälele kõige enam ühestuva instrumendiga ebamaiselt kauneid meloodiaid nii maailmakuulsate kui ka uudisloomingute kaudu!

Tšellist Silvia Ilves on Eesti üks hinnatumaid ning tuntumaid instrumentaliste, olles seejuures ainus aktiivselt tegutsev elekritšellist. Oma muusiku karjääri jooksul on ta põiminud oma kontserdid erinevate muusikažanritega. Klassikaliselt pidulikust Bachi loomingust rajult rokkiva ACDCni. Kirglikku tšellisti võrreldakse laval kui Eesti oma Vanessa Maed või Stjepan Hauserit.

 

Koogikontsert 23

Tule kuulama unikaalset “Koogikontserti” Tornimäe Rahvamajas!

Ootame Sind osa saama erilisest sündmusest, kus saad nautida suurepärast muusikat koos maitsvate kookidega. Tornimäe Rahvamaja, mis valmis aastal 1987, on suurejooneline ehitis, mille ehituseks kulus tol ajal märkimisväärne summa – 10 miljonit rubla. Alates sellest ajast on maja olnud elava kultuuritegevuse keskpunktiks.

Nüüd on käes õige aeg korraldada Saaremaa Toidufestivali Koogikontsert Tornimäe Rahvamajas. Pärast kontserti on Sul võimalus jääda maja hubasesse atmosfääri, nautida  kuulajate ja kogukonna liikmete valmistatud kooke ning vestelda muusikutega.

Ole osa sellest ainulaadsest kogemusest! Võid tuua kaasa omaenda küpsetise, et seda teistega jagada.

Oled oodatud põneval ja maitseelamusi pakkuval kontserdil.

 

KOOGIKONTSERDI PILET:  15 € tavapilet, 10 € koogiga tulija

Piletite müük

Koogikontsert asukoht: Tornimäe küla, Saaremaa

 

Jaga meiega oma emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!