MENÜÜ

Koogikontsert

6.09 | Kell 17:00| Tornimäe Rahvamaja

Kutsume Sind kuulama unikaalset “Koogikontserti” Tornimäe Rahvamajas.

See unikaalne ja kolossaalne  maja on valminud aastal 1987. Ehituse valmimiseks kulus 10 miljonit rubla, mis oli tolle aja kohta väga suur summa. Kõik järgnevad 33 aastat on majas toimunud vilgas kultuuritegevus ning nii ongi õige aeg majas ka Saaremaa Toidufestivali Koogikontsert kõlama panna.

Nagu ikka on oluline teada- ära tõtta peale kontserti  koju vaid jää maitsma kohalike naiste tehtud kooke ja saad vestelda muusikutega.

Oma koogi võib kaasa võtta iga kontserdile tulija.

Koogikontsert esitleb: KALLE SEPP

Kontserdil laulab Kalle Sepp ja klaveril saadab Indrek Vijard.

Kontserdipaiga valik ei ole juhuslik, just selle piirkonnaga on seotud ka laulja Kalle Sepa juured. Kalle laulja, näitleja ja õhtujuht. Kõike, mida teeb, teeb suure kirega ning teda innustab soov alati paremaks saada. 

Kontserdil tulevad esitusele tuntud lood nii Georg Otsa repertuaarist kui ka Raimond Valgre sulest, kuid sekka ka Rein Rannapi ja Olav Ehala loomingut.

Just sel aastal tähistab kogu Eesti kuulsa laulja, Georg Otsa, 100´ndat sünniaastapäeva. On ju tema just see mees, kes läbi laulu tegi Saaremaa  kuulsaks Soomes tänu tänaseni tuntud laulule “Saaremaa Valss”. Kuulus laul on Raimond Valgre laul, mille sõnad pärinevad Saaremaa juurtega luuletaja Debora Vaarandi luuletusest “Talgud Lööne soos”.

 

KOOGIKONTSERDI PILET:  12 € täiskasvanu, 6 € pensionär ja laps,kuni 15 aastat

Koogikontserdi piletid saad omale lihtsalt teha SIIN

Piletite müük on ka enne kontserti kohapeal.

Asukoht: Tornimäe

Saarema Toidufestivalil on lisaks kodulehele ka oma Facebook ja Instagarmm 
Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrammi postitustel kasutada #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Toetajad