Külla Külla kutsuvad Saaremaa ja Muhu külad. Sõida kohale!
MENÜÜ

Külla Külla

Vali rubriik:

Külla Külla – meeleolukas elamusreis külalislahketesse küladesse

14.september| kell 12.00-18.00 | Saaremaa

See on palju enamat kui sündmus Saaremaa Toidufestivali programmis – see on siiras küllakutse, mis on mõeldud just Sulle! Külalislahked külad kutsuvad avastama oma maitseid, lugusid ja traditsioone. See on täpselt selline ettevõtmine, mille ehedust peab sõitma kohapeale vaatama, sest iga küla on erinev ja eriline!

Tegusates külades on selgelt tunda head inspireerivat energiat, mis jõuab nii toidulauale, ühistegevustesse kui ka mõnusatesse jutuajamistesse. Kindel on see, et kõht saab head-paremat täis ja meel püsib rõõmus. Külastuspäeva marsruudi saad ise vabalt valida ja kui suurt ringreisi teha ei soovi, võid kas või terveks päevaks ka vaid ühte külla „sisse kolida“.

Väga huvitav on näha, millistes kogukonnamajades ja külaväljakutel üheskoos toimetatakse. Võib juhtuda, et leiad suurepäraste võimalustega koha, kus hoopis mõnda oma tähtpäeva tähistada. See ongi külade majade juures ääretult sümpaatne – neid ei hoita vaid endale, vaid jagatakse teistegi heade inimestega.

Külla Külla on ka külade jaoks oluline ja oodatud päev, sest iga tulija annab oma külaskäiguga tunde ja teadmise, et külades elavate inimeste tehtu ja loodu läheb meile päriselt korda!

Kui juba oled liikumas vaata ka sama päeva teisi põnevaid festivali üritusi 

 

KÜLLA KÜLLA KAART

 

Külla Külla OLULINE INFO:

Külla Külla auhinnamäng

Sul on võimalus lisaks põnevale Saaremaa seiklusele osaleda ka auhinnamängus, kus saab võita tooteid, mille seltsmajad on välja pannud.

Osalemiseks:

PEAAUHIND

Külla Külla bussituur – selgumisel

Buss see sõidab külast külla KÜLLA KÜLLA küladele.

Vahel on tore lasta ennast sõidutada ning kuulata ka põnevaid lugusid giidilt. 14.septembril on see võimalus olemas – bussituuriga saab minna külla viiele külale.

Buss stardib Kuressaarest 11.30 – Kuressaare Bussijaama Pihtla tänava poolsest küljes olevast linnaliini bussipeatusest. TULE KOHALE!

Tagasi Kuressaares umbes 17.45. Igas kohas jääb Sul ostlemiseks ja uudistamiseks piisavalt aega.

Bussituuri kohad

Kõikide külade kirjeldusi,  kuhu buss Sind viib ja mis kohapeal pakutakse vaata altpoolt rubriigist: Külade programm

OLULINE!

Palun võta kaasa sularaha! Küladest leiad võimaluse osta kaasa põnevaid tooteid, maitseid nautimiseks kohapeal, seda kõike saab sularaha eest.

Osalemise info

Osalustasu

Sisaldab mõnusat bussituuri Saaremaal koos rõõmsameelse giidiga.

Lisaküsimuste korral palun võta ühendust meie korraldustiimist Paul-Mark Pihlaga paul-mark@saaremaatourism.ee

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.