Atla sadamahoone pakub põnevaid võimalusi, mine uudistama!
MENÜÜ

Atla sadamahoone

16.september| kell 12.00-18.00 | Atla kutsub KÜLLA KÜLLA

Atla küla oma sadamaga on kõige läänepoolsem punkt Eestis, nagu ütelda, me elame maailma lõpus! Asume Eeriksaare ja Elda poolsaarte vahel, Vilsandi rahvuspargi ja Natura 2000 territooriumil.

2021 aasta juuni kuus valminud Sadamahoone on alles nii värske, et isegi muru pole veel korralikult kasvama hakanud. Aga ilus on meil siin ja küllap on ka vanad viikingid Atla külasse seemet jätnud. Eakad külaelanikud on rääkinud, et kui vanasti kalalaev sisse tuli, olid kadakate alused armunuid täis!

ATLA PROGRAMM

Koduaia maitsed: Koduaia õunapuu suitsulaastudega valmistatud Atla ranna ahven

Koduaia maitsete kohviku menüü:

Programm on kõigil kindlasti tihe, seega selleks ajaks kui Atlasse jõutakse on kõike saadud küllaga. Meil saab nautide kaunist merevaadet koos hea söögi ja joogiga, kallistada ja silitada hülgeid. Näha, kuidas käib võrkude punumine ja paikamine.
Eelmised aastad on näidanud, et laste seas on populaarne kalavõrkude klaarimine ehk puhastamine. Iga võrgu klaarimise eest on ikka väike nänn ka.

Asukoht: Atla küla, Saaremaa

KÜLLA KÜLLA

Saaremaa ja Muhu külad kutsuvad Sind  Külla Külla, tutvuma külade lugudega ja maitsma põnevaid maitseid. Tule kohale!

Saaremaa Toidufestivali raames kutsuvad Külla Külla Saare maakonna erinevad külad, avades oma külade külamajad, seltsimajad, külaväljakud või muu külale olulise koha Sinu jaoks. Iga paik on eriline ja tutvumist väärt!

Külade avatud uste eesmärk ongi tutvustada Saare maakonna kogukondade lugusid, kooskäimise kohtasid, majade ehitamise põhjuseid, ajalugu ja nende käekäiku tänasel päeval. Tutvustame oma tegemisi, pakume kehakinnitust, ajame mõnusat juttu. Võib juhtuda, et tänu “Külla külla” päevale leiad endale meelepärase koha, kus tähistada koos sõpradega sünnipäeva, klassi või lennu kokkutulekut või teha hoopis midagi muud.

Kindlasti on igal külal ka üllatusi selleks päevaks.

Osalevate külade kaardi  leiad linkides SIIA

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Külla Külla eritoit – koduaia maitsed

Külad pakuvad kõiksugu põnevaid maitseid, aga igal aastal lepitakse kokku, et on üks toit mille valmistamine nõuab natuke mõtlemist. Sel aastal siis lisaks pakutavatele maitsetele, leiad kõikide külade menüüst toidu, mille kohta saab öelda koduaia maitsed 🙂

Iga küla laseb oma mõtetel lennata ja toob Sinuni koduaia maitsed.

Koduaia maitsed,  mis ootavad proovimist:

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.