Metsküla seltsimaja pakub põnevaid võimalusi, mine uudistama!
MENÜÜ

Metsküla seltsimaja

16.september| kell 12.00-18.00 | Metsküla kutsub KÜLLA KÜLLA

Hoone renoveerimist alustas 2010. aastal MTÜ Metsküla Küla Selts. Seltsimajas tegutseb Metsküla lastehoid, raamatukogu, kogukonnaköök ja MTÜ Metsküla Küla Selts. Majast on saanud omamoodi piirkonna kultuuri edendaja ja külaelu hoidja. Korraldatakse kõiksugu ühisüritusi piirkonna elanikele kui ka kaugemalt tulijatele ning arendatakse maja võimalusi.

Metsküla seltsimaja pakub erinevaid võimalusi igaühele:  pulmapeo, peiede, sünnipäeva, koolituse, konverentsi korraldamine seltsimajas koos (või ilma) toitlustamise ja tehnikaga; ettetellimisel gruppide toitlustamine; võimalus pesta pesumasinas pesu;  võimalus käia duši all.

PROGRAMM

Koduaia maitsed: peedikotletid, kartulipüree, porgandisalati ja külma kastmega

Lisaks:  sibulasupp, suvikõrvitsa pannkoogid täidisega, magusad koogid/soolased pirukad

Programm

Maja tutvustamine/ringkäik soovjatele

13.00 rahvatantsurühm Kiigele

Muusikalised vahepalad

Metsküla lastehoiu laste laat

Lastele meisterdamise töötuba

Avatud Sahver – võimalik osta kohalikel põldudel kasvatatud aiasaadusi

Asukoht: Metsküla, Saaremaa vald

KÜLLA KÜLLA

Saaremaa ja Muhu külad kutsuvad Sind  Külla Külla, tutvuma külade lugudega ja maitsma põnevaid maitseid. Tule kohale!

Saaremaa Toidufestivali raames kutsuvad Külla Külla Saare maakonna erinevad külad, avades oma külade külamajad, seltsimajad, külaväljakud või muu külale olulise koha Sinu jaoks. Iga paik on eriline ja tutvumist väärt!

Külade avatud uste eesmärk ongi tutvustada Saare maakonna kogukondade lugusid, kooskäimise kohtasid, majade ehitamise põhjuseid, ajalugu ja nende käekäiku tänasel päeval. Tutvustame oma tegemisi, pakume kehakinnitust, ajame mõnusat juttu. Võib juhtuda, et tänu “Külla külla” päevale leiad endale meelepärase koha, kus tähistada koos sõpradega sünnipäeva, klassi või lennu kokkutulekut või teha hoopis midagi muud.

Kindlasti on igal külal ka üllatusi selleks päevaks.

Osalevate külade kaardi  leiad linkides SIIA

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Külla Külla eritoit – koduaia maitsed

Külad pakuvad kõiksugu põnevaid maitseid, aga igal aastal lepitakse kokku, et on üks toit mille valmistamine nõuab natuke mõtlemist. Sel aastal siis lisaks pakutavatele maitsetele, leiad kõikide külade menüüst toidu, mille kohta saab öelda koduaia maitsed 🙂

Iga küla laseb oma mõtetel lennata ja toob Sinuni koduaia maitsed.

Koduaia maitsed,  mis ootavad proovimist:

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.