Randvere Seltsimaja pakub põnevaid võimalusi, mine uudistama!
MENÜÜ

Randvere seltsimaja

16.september| kell 12.00-18.00 | Randvere kutsub KÜLLA KÜLLA

Meie külaselts Randvere Heaks toimetab vaikselt üle kümne aasta kuid ametlikult registreerisime end mai 2013.

Külaselts ühendab endas Suur-Randvere ja selle lähimaid külasid ühe Randvere endise kolhoosi kultuurimaja poolsesse nurka. Peale haldusreformi kannab meie piirkond nimetust Suur-Randvere ühendades enda alla endised Koidu-, Põlluküla-, Tamsalu-, ja Viira külad ning asume linnast kiviviske kaugusel ca 8km. Oleme aastatega oma maja arendanud just selliseks nagu ta täna on, töid ja tegemisi jagub veelgi.

Pimedatel ja sombustel ilmadel korraldame näputöö ringe nii suurtele kui väikestele ning korraldame kogukonnale üritusi, mis teevad meele röömsaks. Meie mõnusas kodus saavad teisedki omi üritusi korraldada ja meilt võid söögi tellida.

PROGRAMM

Koduaia maitsed: aiapada

Pakkumisel ka õunakrõbedik

12:00 uksed – ja kohvik avatud
12:15 maja ja õue tuur
14:30 laste orienteerumisvõistlus
13:00 ja 16:00 laste retro multikad

Avatud laste mängu- ja tegevusnurk, võimalus mängida palliplatsil palli, vaatamiseks küülikuaed

Müüme loovustoas valminud kenasid asju

Avatud tee- ja ürdi sahver

Asukoht: Suur- Randvere küla, Saaremaa vald

KÜLLA KÜLLA

Saaremaa ja Muhu külad kutsuvad Sind  Külla Külla, tutvuma külade lugudega ja maitsma põnevaid maitseid. Tule kohale!

Saaremaa Toidufestivali raames kutsuvad Külla Külla Saare maakonna erinevad külad, avades oma külade külamajad, seltsimajad, külaväljakud või muu külale olulise koha Sinu jaoks. Iga paik on eriline ja tutvumist väärt!

Külade avatud uste eesmärk ongi tutvustada Saare maakonna kogukondade lugusid, kooskäimise kohtasid, majade ehitamise põhjuseid, ajalugu ja nende käekäiku tänasel päeval. Tutvustame oma tegemisi, pakume kehakinnitust, ajame mõnusat juttu. Võib juhtuda, et tänu “Külla külla” päevale leiad endale meelepärase koha, kus tähistada koos sõpradega sünnipäeva, klassi või lennu kokkutulekut või teha hoopis midagi muud.

Kindlasti on igal külal ka üllatusi selleks päevaks.

Osalevate külade kaardi  leiad linkides SIIA

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Külla Külla eritoit – koduaia maitsed

Külad pakuvad kõiksugu põnevaid maitseid, aga igal aastal lepitakse kokku, et on üks toit mille valmistamine nõuab natuke mõtlemist. Sel aastal siis lisaks pakutavatele maitsetele, leiad kõikide külade menüüst toidu, mille kohta saab öelda koduaia maitsed 🙂

Iga küla laseb oma mõtetel lennata ja toob Sinuni koduaia maitsed.

Koduaia maitsed,  mis ootavad proovimist:

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.