MENÜÜ

Kuressaare Tänavapiknik

Laupäev 5.09 | Kell 18:00 – 23:00 |Kuressaare kesklinn

Kuressaare Tänavapiknik toimub taas, lauad kulgevad sel aastal taas Kuressaare kesklinnas. Mööda äsja avatavat Lossi tänavat. Nagu ikka, meie poolt on valgete linadega kaetud kilomeeter laudasid, Sinu poolt maitsvad söögid-joogid ja meeldiv seltskond.

Kuressaare Tänavapiknik algab 5. septembril 18:00 ja kell 23:00  seejärel on aeg piknik lõpetada ning suunduda mõnusatele jätkuüritustele linna kohvikutesse, restoranidesse ja ööklubidesse.

Laudade rivi tuleb 500 meetrit pikk ja lauad jooksevad kogu ala ulatuses paralleelselt kahes reas. Seega on kokku ca 1 kilomeeter lauapinda. Iga kümnenda laua järel on lauarivis vahe, et piknikulised saaksid lihtsa vaevaga laudade vahel liikuda ja sõprade-tuttavatega head-paremat toidukraami ja muljeid vahetada.

Mida selga panna ja kaasa võtta?

EV100 puhul korraldasime 2018 pikniku rahvariiete egiidi all. Teeme seda ka sel aastal, kuna see oli nii kangesti kena. Seega oleme eriti õnnelikud piknikuliste üle, kes tulevad kohale rahvariietes. Kui sul täiskomplekti pole, pane jalga pätid, pähe tanu või ette põll.  Ja ega me tavariietes külalisi kah ära ei aja.

Võta kaasa oma piknikukorv. Soovi korral võta kaasa oma laudlina või muud lauakaunistused. Pikniku käigus tekkinud prügi saad jätta tänava ääres olevatesse prügikastidesse

Kas lapsed võivad ka tulla?

Piknik on alati olnud tore pereüritus, seetõttu ei puudu tänavapiknikult ka tegevused lastele.

Kuidas lauda broneerida?

Seltskondadel, kes soovivad istuda koos või mõnes kindlas asukohas, pakume võimalust panna omale piknikulauad kinni.
Laudade broneerimine mõned kuud enne ürituse algust.

Lauad jooksevad kahes paralleelses rivis Laurentiuse kirikust kuni Pargi tänava nurgani. Ühes lauas on kaheksa kohta.

Kuidas Sa oma broneeritud koha üles leiad?
Lauad on jaotatud kümnest lauast koosnevateks blokkideks, mis on tähestiku järjekorras märgistatud. Broneeringut tehes öeldakse Sulle laua täht ja number. Pikniku ajal on kõik lauablokid tähtedega märgistatud.

Kuressaare Tänavapiknik  annab teada – OLULINE INFO: lausvihma korral piknikku ei toimu!

Saarema Toidufestivalil on lisaks kodulehele ka oma Facebook ja Instagarmm

Alecoq logo arensburg-spa-logokuressaare-logo

Toetajad