MENÜÜ

Kuressaare Hoovipiknik

Laupäev 5.09 | Kuressaare linn

Kuressaare Tänavapiknik kolib sel erilisel aastal hoovidesse ja kohvikutesse.

Kuressaare Tänavapiknik – oleme piknikku korduvalt pidanud Kuressaare kesklinnas . Oleme piknikku pidanud ka lossipargi ümber. Sel aastal peame seda igaüks oma koduhoovis või mõnes kohvikus-restoranis.

Sel teistmoodi aastal võttis viimastel aastatel pikniku korralduse eest vastutanud Visit Saaremaa tiim vastu otsuse, et peame piknikku hajutatult. Nii, nagu praegu kombeks. Aga, et harjumus ära ei kaoks, võiks 5. septembril igaüks ühe meeleoluka pikniku ikkagi maha pidada. Koduhoovis, mereääres, lossipargis? Valik on Sinu.

Sel aastal saad näidata toetust tänavapiknikule sättides üles pika laua kogu oma suguseltsile või tutvusringkonnale just enda poolt valitud kohta. Oleks tore, kui annad enda piknikust ka meile teada. Siis saab 5. septembril vaadata, kui palju erinevaid piknikke Kuressaares toimub.

Mõned kohvikud-restoranid on meile juba teada andnud, et ka nemad panevad enda lauad selleks õhtuks kenasti pikaks riviks. Selle info toome peagi jooksvalt Sinuni. Kui ka Sina tahad enda valdustes korraldada avaliku mini-pikniku, anna meile teada.

Saarema Toidufestivalil on lisaks kodulehele ka oma Facebook ja Instagarmm

kuressaare-logo

Toetajad