Kuursaalis kohtuvad Põhjaka mõis ja Move - Saaremaa Toidufestival
MENÜÜ

Kuursaalis kohtuvad Põhjaka mõis ja Move

kukuu-logo-1Kuursaal lõpetab oma kolmanda suvehooaja gala-õhtusöögi ja kontserdiga. Sel puhul tulevad 13. septembril kuursaali külla õhtusööki valmistama Põhjaka mõisa kokad ja kuulata saab parimat akustilist muusikat Eesti rokilegendide esituses, koondnimega MOVE.

Kolmesaja aasta vanune Põhjaka mõis Tallinn-Tartu maantee ääres on endiselt elegantselt katkine, aga Eesti toidumaastikul on Põhjaka restoran nelja tegutsetud aasta jooksul oma mõtteviisiga pakkunud palju uut ja ausat. Vaid kodumaisest hooajalisest toorainest valmivat toitu on gurmaanid hinnanud Eesti kõige peenemate restoranide tasemele.

Saaremaa toidunädalale Põhjaka kokad oma põrsaid, kanu, aiamaad ja mesilasi kaasa ei võta – Kuursaalis pakutav valmib peamiselt saaremaisest toidukraamist. Küll aga on kokad lubanud maitsta pakkuda päris oma napsivabriku toodangut või näiteks Põhjakal vinnutatud Eesti esimest prosciuttot.

Kolmekäiguline õhtusöök sisaldab:

 • Valik Põhjaka suupisteid
 • Lambakotlet röstitud pastinaagi ja seenekastmega
 • Pavlova astelpajukreemiga
 • 13. septembri (2014) õhtut muusikaga ilmestava MOVE`i esituses saame kuulata akustilist, rokk-jazzilikku interpretatsiooni ehk harjumuspärasest erinevat tõlgendust rokkmuusikast.

  MOVE on täiesti uus kollektiiv, kuid mehed on tuntud oma headuses: Erik Meremaa – Eesti üheks parimaks meeshääleks tituleeritud (House Of Games), Erik on tuuritanud nii Euroopa kui USA lavadel; Tamur Marjasoo – legendaarne kitarrist (Gunnar Graps, Shower, Varaan jt); Imre Eenma – väga hinnatud pillimees nii akadeemilistes kui ka rokikollektiivides (Hortus Musicus, ERSO, Seitsmes Meel).

  Uksed avame ja õhtusööki serveerime alates 20.00. Kontserdiga alustame 21.00. Suminat jätkub hilisööni.

  Olete oodatud, kohti on piiratud hulgal ja järgmine selline üritus toimub alles uuel hooajal, maikuus 2015.

  Maksumus: 21 €/ 1 inimene. Sisaldab kolmekäigulist õhtusööki, kontserdipiletit ja lauabroneeringut.

  Info ja broneerimine: 5541067, info@kuressaarekuursaal.ee

  Image