Lahhentagge kutsub jookidele ja kookidele Saaremaa Toidufestivalil
MENÜÜ

Lahhentagge Joogid ja Koogid

11.-12.09 | Alates kell 12.00 kuni külastajaid jagub | Lahhentagge Keskuses Lümanda vanas Vallamajas

lahhentagge logo

 

Saaremaa Toidufestivali  teisel nädalavahetusel on Lahhentagges ainulaadne võimalus saada põhjalik ülevaade meie toodete tootmisprotsessidest destilleerimisvabrikus ja degusteerida uusi põnevaid maitseid.

Meie destilleerimismeister Maarit (Master of Arts) avab vaid sellel nädalavahetusel oma kunstistuudio uksed, kus lisaks kõik teosed ka erihinnaga.

Et maitseelamus oleks täiuslik toome teieni hõrgud küpsetised mille retseptid on hästihoitud perekonnasaladused.

 

Lahhentagge asutati 2016. aasta oktoobris eesmärgiga toota erilisi jooke kohalikust saaremaisest toorainest. Tegu on Eesti esimene džinni väiketootja, tänaseks suurim käsitöötooniku tootja ja sisenes esimese Eesti ettevõttena alkoholivabade destilleeritud nautlemisjookide turule.
Kiirelt kasvav käsitöödžinni ja toonikutootja toob joogiklaasi Saaremaa tormituultes karastunud metsikud taimed, värske mereõhu ja puhta looduse. Oleme teinud toonikuks nii Kuressaare, Pärnu, Jurmala kui ka Helsingi jõulukuuse. Mitmed meie joogid on nii kodumaal kui ka väljapool saanud auhindasi

Lahhentagge destilleerimismeister ja üks asutajatest Maarit Pöör on mitmekülgne inimene, kes tegeleb ka kunstiga. Ta ise on öelnud, et  maalimisega saab suunata meeled hetkeks värvidesse ja vormidesse, leida tasakaal ja hoida fookust. Sel nädalavahetusel on erakorde võimalus kiigata Maariti kunstilisse maailma ning meelepäraseid töid ka osta.

Lisainfo Lahhentagge Facebooki lehel www.facebook.com/lahhentagge

Džinnituurid kl 14.00 ja 16.00:  registreeri ennast palun ette tarmo@lahhentagge.com või +372 564 4562

Osalemine: tule kohale, vastavalt tolle hetke seadustikule võta kaasa mask või tõend.

Asukoht:  Lümanda küla, Lümanda vana vallamaja

Saaremaa Toidufestivalil on lisaks kodulehele ka oma Facebook ja Instagram