Laimjala Rahvamaja pakub põnevaid võimalusi, mine uudistama!
MENÜÜ

Laimjala Rahvamaja

17.september| kell 12.00-18.00 | Laimjala kutsub KÜLLA KÜLLA

Laimjala Rahvamaja on olnud piirkonna kogukonna keskuseks juba aastast 1933.  Maja on ümber ehitatud endisest mõisatallist. Ja, nagu igale rahvamajale kohane, peetakse siin pidusid, tantsitakse, kõlab muusika, tehakse teatrit, vaadatakse kino, toimuvad töötoad…

Koos kohalike seltsidega on ellu kutsutud sellised toredad sündmused nagu kodukoha vaimsust tutvustav festival LAIMJALA VALSS ning sõudepaatide orienteerumisevõistlus AERURAMM. Seekordne Külla Külla’2022 toimub koostöös Laimjala Jahiseltsiga.

PROGRAMM

Väärtustame jahisaaki:  ulukisupp

Asukoht: Laimjala küla, Saaremaa vald

KÜLLA KÜLLA

Saaremaa ja Muhu külad kutsuvad Sind  Külla Külla, tutvuma külade lugudega ja maitsma põnevaid maitseid. Tule kohale!

Saaremaa Toidufestivali raames kutsuvad Külla Külla Saare maakonna erinevad külad, avades oma külade külamajad, seltsimajad, külaväljakud või muu külale olulise koha Sinu jaoks. Iga paik on eriline ja tutvumist väärt!

Külade avatud uste eesmärk ongi tutvustada Saare maakonna kogukondade lugusid, kooskäimise kohtasid, majade ehitamise põhjuseid, ajalugu ja nende käekäiku tänasel päeval. Tutvustame oma tegemisi, pakume kehakinnitust, ajame mõnusat juttu. Võib juhtuda, et tänu “Külla külla” päevale leiad endale meelepärase koha, kus tähistada koos sõpradega sünnipäeva, klassi või lennu kokkutulekut või teha hoopis midagi muud.

Kindlasti on igal külal ka üllatusi selleks päevaks.

Osalevate külade kaardi  leiad linkides SIIA

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.