Laste Snäki kohvikud - mitu laste kohvikut ühes kohas koos.Midagi ägedat!
MENÜÜ

Laste Snäki Kohvikud

17.09 | Kell  12.00-17.00 | Nasva klubi

LASTE Snäki kohvikud

Mitu kärbest ühe hooobiga – 12.09 astud Nasva klubi uksest sisse ja hopsti oled korraga mitmes kohvikus.  Ja need on ülimalt erilised – kõik on LASTE Snäki kohvikud ehk tegijad, pakkujad, teenindajad ainult lapsed 🙂

Et ikka tõesti mitu kärbest kinni püüda siis samal ajal on Nasva osalemas ka külade Külla-Külla päeval, vaata mida pakutakse SIIT

 

tüdrukud küpsetistegaLapsed kutsuvad

Me ei ole suured kütid. Aga oleme tulistanud toite Laste snäkikohvikuteks juba minevikust ja kasvanud suuremaks koos Saaremaa Toidufestivaliga.

Praerahakütina oleme osanud  väärtustada Saaremaa Toidufestivali maitseelamusi. Seekord väärtustame jahisaaki. Oleme oma urus nagu väikesed piiksuvad, tänulikud hiired või siis uhkuses möirgavad lõvid.

Toidujahi esimene reegel on minna sinna, kus toit on!

Ole innukas kütt ja sa võid jahtides püüda muhvini või hiire.

Kui külastate Nasval laste snäkikohvikuid 17.09 kell 12.00 – 15.00 olete omadega lõksus.

 

Ole kohal ostmas ja nautimas laste tehtut!

LAPSED TULGE AVAGE OMA KOHVIK

Kõik kohvikupidamisest huvitatud lapsed kutsutakse avama Nasva klubisse oma Snäki kohviku.

Info ja kirja panemine: Hiie 5201797 või nasva.klubi@saare.ee

Asukoht: Nasva, Saaremaa

IGAL MAJAL OMA LUGU

Nasva klubi asub Nasva alevikust, kust voolab läbi Nasva jõgi. Nasva jõgi algab Mullutu lahest ja suubub Suurde katlasse.

Veerohkel ajal voolab vesi lahtedest merre, veevaesel ajal, eriti lõunatuule korral, on vool Nasva jões vastupidine ja soolane vesi tungib lahtedesse. Jõgi on vee- ja kalarikas, mis algul kaluriküla, hiljem jõuka asula arengule tõuke andis.

Sõrve mnt. 53 on ehitatud Nasva klubi , mis on eksisteerinud juba Nasval 1957 aastast samas kohas. Nasva klubil on juured.

Nasva naiste ajaloolised juured on alati austanud söögi kultuuri. Austame seda kultuuri ja oleme jätkusuutlikud.

Saaremaa Toidufestivalil on lisaks kodulehele ka oma Facebook ja Instagram

Üritusi pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali Facebookis, Instagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Toetajad