MENÜÜ

Laste Snäki Kohvikud

12.09 | Kell  10-15 | Nasva klubi

Esmakordselt Saaremaa Toidufestivali ajaloos: LASTE Snäki kohvikud

Mitu kärbest ühe hooobiga – 12.09 astud Nasva klubi uksest sisse ja hopsti oled korraga mitmes kohvikus.  Ja need on ülimalt erilised – kõik on LASTE Snäki kohvikud ehk tegijad, pakkujad, teenindajad ainult lapsed 🙂

Kohvikutepesas toimetavad kolm klouni – Bruno -Prunnsuu,  Villem – Vilelõug, Piia -Piiksuhääl. Just nemad läbi nalja ja naeru suunavad ja aitavad sel päeval lapsi oma kohvikut pidama.

 

 

Ole kohal ostmas, midagi sellist pole enne olnud!

Laste Snäki kohvikute päeval koos klounidega kõik koos ka ühiselt snäkke valmistatakse. Näiteks üheks retseptisahtli valikuks, mida koos tehakse osutus: Prunnsuu küpsisepallid kakao ja üllatussisuga.

TULE AVA OMA KOHVIK

Kõik kohvikupidamisest huvitatud lapsed kutsutakse avama Nasva klubisse oma Snäki kohviku.

Info ja kirja panemine: Hiie 5201797 või nasva.klubi@saare.ee

 

IGAL MAJAL OMA LUGU

Nasva klubi asub Nasva alevikust, kust voolab läbi Nasva jõgi. Nasva jõgi algab Mullutu lahest ja suubub Suurde katlasse.

Veerohkel ajal voolab vesi lahtedest merre, veevaesel ajal, eriti lõunatuule korral, on vool Nasva jões vastupidine ja soolane vesi tungib lahtedesse. Jõgi on vee- ja kalarikas, mis algul kaluriküla, hiljem jõuka asula arengule tõuke andis.

Sõrve mnt. 53 on ehitatud Nasva klubi , mis on eksisteerinud juba Nasval 1957 aastast samas kohas. Nasva klubil on juured.

Nasva naiste ajaloolised juured on alati austanud söögi kultuuri. Austame seda kultuuri ja oleme jätkusuutlikud.

Saaremaa Toidufestivalil on lisaks kodulehele ka oma Facebook ja Instagarm

 

 

Toetajad