Laste Snäki kohvikud - mitu laste kohvikut ühes kohas koos.Midagi ägedat!
MENÜÜ

Laste Snäki Kohvikud

17.september | Kell  12.00-17.00 | Nasva klubi

LASTE Snäki kohvikud

Mitu kärbest ühe hooobiga – 17. september astud Nasva klubi uksest sisse oledki korraga mitmes kohvikus.  Ja need on ülimalt erilised – kõik on LASTE Snäki kohvikud ehk tegijad, pakkujad, teenindajad ainult lapsed 🙂

Et ikka tõesti mitu kärbest kinni püüda siis samal ajal on Nasva osalemas ka külade Külla-Külla päeval, vaata mida pakutakse SIIT

 

tüdrukud küpsetistegaLapsed kutsuvad – Laste Snäki Kohvikud

Me ei ole suured kütid. Aga oleme tulistanud toite Laste Snäki Kohvikuteks juba minevikust ja kasvanud suuremaks koos Saaremaa Toidufestivaliga.

Praerahakütina oleme osanud  väärtustada Saaremaa Toidufestivali maitseelamusi. Seekord väärtustame jahisaaki. Oleme oma urus nagu väikesed piiksuvad, tänulikud hiired või siis uhkuses möirgavad lõvid.

Toidujahi esimene reegel on minna sinna, kus toit on!

Ole innukas kütt ja sa võid jahtides püüda muhvini või hiire.

Kui külastate Nasval Laste Snäki Kohvikuid 17.september kell 12.00 – 15.00 olete omadega lõksus.

Ole kohal ostmas ja nautimas laste tehtut!

LAPSED TULGE AVAGE OMA LASTE SNÄKI KOHVIK

Kõik kohvikupidamisest huvitatud lapsed kutsutakse avama Nasva klubisse oma laste kohviku.

Info ja kirja panemine: Hiie 5201797 või nasva.klubi@saare.ee

Asukoht: Nasva, Saaremaa

IGAL MAJAL OMA LUGU

Nasva klubi asub Nasva alevikust, kust voolab läbi Nasva jõgi. Nasva jõgi algab Mullutu lahest ja suubub Suurde katlasse.

Veerohkel ajal voolab vesi lahtedest merre, veevaesel ajal, eriti lõunatuule korral, on vool Nasva jões vastupidine ja soolane vesi tungib lahtedesse. Jõgi on vee- ja kalarikas, mis algul kaluriküla, hiljem jõuka asula arengule tõuke andis.

Sõrve mnt. 53 on ehitatud Nasva klubi , mis on eksisteerinud juba Nasval 1957 aastast samas kohas. Nasva klubil on juured.

Nasva naiste ajaloolised juured on alati austanud söögi kultuuri. Austame seda kultuuri ja oleme jätkusuutlikud.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.