Liikudes Tervemaks kutsub Sind mölkkyt mängima!
MENÜÜ

Liikudes Tervemaks – Restoranide Nädal NaviCupiga

8.-17.september | Kuressaare

Saaremaa Spordikooli logo

Liikudes Tervemaks on Kuressaare linna tervisespordisari. Sarjaga alustati 2008. aastal,  see on aastaringne tervisespordisari, mis hõlmab mitmesuguseid liikumisharrastusviise erinevate etappide näol. Sarja korraldaja ja eestvedaja on Saaremaa Spordikool

Saaremaa Toidufestivalil on rõõm kuulutada, et sel aastal toimub üks etapp festivali ajal. Tervislik eluviis ja liikumine on festivali üks kindel sõnum olnud algusest peale. Eriti hea meel on, et meil on võimalus läbi selle teavitada alast, mis väga paljudele võõras või isegi tundmatu.

Saaremaa Spordikool on  Saaremaa valla huvikool, kus on mitu spordiala, lisaks haldab spordikool Kuressaare Spordikeskust, Kuressaare staadioni, Kesklinna staadioni, kunstmurukattega jalgpallistaadioni, Kuressaare terviseparki, Musumänniku terviseradu, Pargi tenniseväljakut jm. väiksemaid Kuressaare spordiobjekte.

2022 aastal toimub Liikudes Tervemaks sarjas väga palju põnevaid etappe, millest soovitame osa võtta. Vaata täpset sarja etappide toimumisi SIIT  tervisespordi sarja ürituse logo

Liikudes tervemaks – Restoranide Nädal NaviCupiga

Liigu, avasta ja saa teada, millised suurepäraseid restorane Kuressaare endas peidab. Ühendame hea toidu ning liikumise. Selleks on kokku saanud Liikudes Tervemaks sari ning Saaremaa Toidufestival.

See on liikumismäng, mille eesmärk on (taas)avastada ülimaid maitseelamusi pakkuvaid restorane Kuressaares, mis osalevad festivali programmis Saaremaa Restoranide Nädalal. Samal ajal saab teada palju huvitavat teele jäävate punktide kohta.

Rada on mõeldud läbimiseks jala või jalgrattaga.

Mängureeglidliikudes tervemaks

Mängu leiad NaviCup rakendusest

Mäng on mõeldud aktiivseks ajaviiteks ilusas Kuressaares.

Mängijad saavad

Auhinnad loositakse välja 18.september kell 13.00   Õunakohvikute päeval  Coop pere heategevusikus õunakohvikus Tehnika 5

Niisiis, võtke oma nutikad välja ja pange NaviCup rakendus tööle.

AUHINNAD loosikastis

 

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.