Liikudes Tervemaks kutsub Sind mölkkyt mängima!
MENÜÜ

Liikudes Tervemaks – Tund Mölkkyga

8.09 kolmapäev | Kell 18:00 | Kuressaare Kuursaali esine

 

Saaremaa Spordikooli logo

Liikudes Tervemaks on Kuressaare linna tervisespordisari. Sarjaga alustati 2008. aastal,  see on aastaringne tervisespordisari, mis hõlmab mitmesuguseid liikumisharrastusviise erinevate etappide näol. Sarja korraldaja ja eestvedaja on Saaremaa Spordikool

Saaremaa Toidufestivalil on rõõm kuulutada, et sel aastal toimub üks etapp festivali ajal. Tervislik eluviis ja liikumine on festivali üks kindel sõnum olnud algusest peale. Eriti hea meel on, et meil on võimalus läbi selle teavitada alast, mis väga paljudele võõras või isegi tundmatu.

Saaremaa Spordikool on  Saaremaa valla huvikool, kus on mitu spordiala, lisaks haldab spordikool Kuressaare Spordikeskust, Kuressaare staadioni, Kesklinna staadioni, kunstmurukattega jalgpallistaadioni, Kuressaare terviseparki, Musumänniku terviseradu, Pargi tenniseväljakut jm. väiksemaid Kuressaare spordiobjekte.

 

2021 aastal toimub Liikudes Tervemaks sarjas väga palju põnevaid etappe, millest soovitame osa võtta. Vaata täpset sarja etappide toimumisi SIIT  tervisespordi sarja ürituse logo

Liikudes tervemaks – Tund mölkkyga

Mölkkut mängimasOotame kõiki tutvuma Soomes leiutatud kogupere mänguga – mölkkyga ja osalema miniturniiril. Ei ole vaja eririietust ega –ettevalmistust. Mölkkyt saab mängida vabas õhus kas aias, pargis, rannas või murulapil. Mängurõõmust saavad osa nii noored kui vanad ja võistelda saab üks-ühe vastu või suurema seltskonnaga.

Saaremaa mölkky edendajad Tarvo Pihlas ja Boris Lehtjärv (MTÜ Kaarma Sport Management) viivad läbi reeglite tutvustuse, millele järgneb mölkky turniir kõigile soovijatele.

OSALE JA VÕIDA AUHIND: Kõigi turniirist osavõtjate vahel loositakse välja põnevaid auhindu, mille paneb välja Saaremaa Toidufestival  koos ettevõtjatega.

 

Kohapeal Saarte Sahver  väljas tervisliku müügilauaga, kust saab soetada turgutavaid jooke ja snäkke. Saarte Sahver on osalemas terve festivali ajal, tuues saarele 10 väikesaare maitsed, põhjust ka poekesse kohapeale minna. Vaata täpsemalt meie programmist.

AUHINNAD loosikastis

 

Üritust pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali FacebookisInstagramis ja kodulehel.

johan spa hotelli logoSaaremaa spaa hotellide logowow elamuskeskuse logo

 

 

 

 

Good Kaarma logo

Toetajad