Nasva klubi pakub põnevaid võimalusi, mine uudistama!
MENÜÜ

Nasva klubi 

17.september| kell 12.00-18.00 | Nasva kutsub KÜLLA KÜLLA

Saare maakonna Aasta Küla 2021 on Nasva alevik! – just sellise tunnustuse on Nasva Külaselts oma tegemiste eest saanud.

Nasva kaluriküla sündis 19. sajandi algul üle nasvade kulgeva postimaantee äärde ja Saaremaa veerohkeima jõe kallastele. Nasva peamine tegevusharu on seotud kalanduse ja merendusega ning läbi ajaloo on külal olnud väga tugev kogukondlik tegevus ja ühtekuulumine. Üle 80 aasta tagasi sai küla kogunemiskohaks Nasva klubi ja on seda siiani. Kuigi elanike arvu kasvuga muudeti küla formaalselt alevikuks, on see rahva südametes siiski säilinud aktiivse ja toimeka kalurikülana.

PROGRAMM

Me ei ole suured kütid. Aga oleme tulistanud toite Laste snäkikohvikuteks juba minevikust ja kasvanud suuremaks koos Saaremaa Toidufestivaliga. Praerahakütina oleme osanud  väärtustada festivali maitseelamusi. Seekord väärtustame jahisaaki. Oleme oma urus nagu väiksed piiksuvad, tänulikud hiired või siis uhkuses möirgavad lõvid. Toidujahi esimene reegel on minna sinna, kus toit on! Ole innukas kütt ja sa võid jahtides püüda muhvini või hiire.

Asukoht: Nasva küla, Saaremaa vald

KÜLLA KÜLLA

Saaremaa ja Muhu külad kutsuvad Sind  Külla Külla, tutvuma külade lugudega ja maitsma põnevaid maitseid. Tule kohale!

Saaremaa Toidufestivali raames kutsuvad Külla Külla Saare maakonna erinevad külad, avades oma külade külamajad, seltsimajad, külaväljakud või muu külale olulise koha Sinu jaoks. Iga paik on eriline ja tutvumist väärt!

Külade avatud uste eesmärk ongi tutvustada Saare maakonna kogukondade lugusid, kooskäimise kohtasid, majade ehitamise põhjuseid, ajalugu ja nende käekäiku tänasel päeval. Tutvustame oma tegemisi, pakume kehakinnitust, ajame mõnusat juttu. Võib juhtuda, et tänu “Külla külla” päevale leiad endale meelepärase koha, kus tähistada koos sõpradega sünnipäeva, klassi või lennu kokkutulekut või teha hoopis midagi muud.

Kindlasti on igal külal ka üllatusi selleks päevaks.

Osalevate külade kaardi  leiad linkides SIIA

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.