Nõmmküla külaväljak pakub põnevaid võimalusi, mine uudistama!
MENÜÜ

Nõmmküla külaväljak

17.september| kell 12.00-18.00 | Nõmmküla kutsub KÜLLA KÜLLA

Kaunil Muhu saarel asuv Nõmmküla Külaselts on loodud eesmärgiga pakkuda kohalikule elanikkonnale (ja kogu muhulaste kogukonnale) kultuurilist meelelahutust, kokkusaamise võimalusi ja soov on edendada kohalikku külaelu.

Viimastel aastatel on Muhumaa põhjaranniku avastanud paljud uusarendajad ja ka väikeettevõtjad. Viimastest on väga tegus Muhu Liha TÜ, kes remontis endale ruumid endisesse klubihoonesse. Eelmisel suvel korraldasime koos kohvikute päeva ja kaasatakse neid ka nüüd.

Külaselts Põhjarannik MTÜ korraldab tavaliselt jaanipäeva ja osaleb Muhu kohvikutepäeval.  2021 aastal osaleti oma küla ja tegemistega ka Saaremaa Aasta Küla konkursil, kust väljuti nominendina ja saadie komisjonipoolne tunnustus. Rõõm on tõdeda, et aktiviseerunud on koostöö teiste kohalike  tegijatega. Koostöös MTÜ-ga Seltsielu sai avatud vanas klubihoones Nõmmküla küla tutvustav näitus.

PROGRAMM

Väärtusta jahisaaki: metsanotsu maks ja suitusliha

Arveldamine toimub ainult sularahas!

Asukoht: Nõmmküla, Muhu saar

KÜLLA KÜLLA

Saaremaa ja Muhu külad kutsuvad Sind  Külla Külla, tutvuma külade lugudega ja maitsma põnevaid maitseid. Tule kohale!

Saaremaa Toidufestivali raames kutsuvad Külla Külla Saare maakonna erinevad külad, avades oma külade külamajad, seltsimajad, külaväljakud või muu külale olulise koha Sinu jaoks. Iga paik on eriline ja tutvumist väärt!

Külade avatud uste eesmärk ongi tutvustada Saare maakonna kogukondade lugusid, kooskäimise kohtasid, majade ehitamise põhjuseid, ajalugu ja nende käekäiku tänasel päeval. Tutvustame oma tegemisi, pakume kehakinnitust, ajame mõnusat juttu. Võib juhtuda, et tänu “Külla külla” päevale leiad endale meelepärase koha, kus tähistada koos sõpradega sünnipäeva, klassi või lennu kokkutulekut või teha hoopis midagi muud.

Kindlasti on igal külal ka üllatusi selleks päevaks.

Osalevate külade kaardi  leiad linkides SIIA

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

 

KÜLLA KÜLLA kutsuvad

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Oled väga oodatud nendel kanalitel ka oma maitseelamusi ja festivaliemotsioone jagama. Selleks palume Facebooki ja Instagrami postitustes kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival. Saaremaa Toidufestivali sündmusi jäädvustame ka ise ja jagame galeriisid oma kanalites.