Õunakohvikud vallutavad päevaks Kuressaare!
MENÜÜ

Õunakohvikute päev

Vali rubriik:

Õunakohvikute päev, 15.september – iga õunasõbra unistuste pühapäev!

Iga aasta septembri keskpaigas on üks ja ainus eriline pühapäev, mil Kuressaare kohvikute arv lausa mitmekordistub – just sel päeval on avatud Saaremaa Toidufestivali maitseküllased Õunakohvikud. See on igati eksklusiivne võimalus kõigile, kes soovivad kas või üheks päevaks päris oma kohviku avada. Õunakohvikud on nagu õunad ise – alati on vanu häid tuntud „sorte“ ehk juba tuttavaks saanud hoovikohvikuid, aga ka täiesti uusi üllatajaid. Iga kohvik on omamoodi, aga kõik nad on „õunast tehtud“ ehk saiad, pirukad, koogid ja joogid tulevad suuremalt jaolt otse õunast.

Õunakohvikute külastamiseks tasubki varuda terve päev ja küllap jääb sellest tegelikult puudugi, sest põnevaid kohti on lihtsalt niivõrd palju. Kuressaare on just paraja suurusega, et kohvikust kohvikusse jalutada või jalgrattaga sõita. Nii kujuneb sellest päevast mõnusalt tervislik gurmeeretk, kuhu pere ja sõbradki kaasa kutsuda.

Üks on klaar – sügisene õunasaak leiab alati uskumatult loomingulist kasutust ja tundub, et väärt retsepte jagub suisa lõputult!

Pisikesed soovitused

ÕUNAKOHVIKUD KAARDIL

Jaga meiega oma emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

SUL ON SUUR KIRG JA TAHE ISE õunakohvik teha, kliki SIIA

Mida rohkem eriilemelisi õunakohvikuid, seda mõnusam on avastusretkele minna. Kõik huvilised on teretulnud, mis selleks vaja saad teada klikates Kohvikute registreerimine lõppenud

ÕUNAKOHVIKUD