Õunakohvikute päev - parim võimalus Kuressaare avastamiseks!
MENÜÜ

Õunakohvikute päev

Pühapäev 12.09| Kell 12:00-18:00 | Kuressaare linn

SIIT SAAD TRÜKKIDA ÕUNAKOHVIKUTE PÄEV KAARDI  – kliki siia 

September on aeg, mil puudel punavad õunad ning ikka ja jälle tekib mõte, mis saagiga teha. Saaremaa Toidufestival pakub võimalust muuta ühiselt üks tore pühapäev põnevaks.

Kutsume osalema Õunakohvikute päeval kõiki, koos perede, sõprade, tuttavatega, külalistega, mõnusal pühapäeval Kuressaares!
Pühapäeval, 12.09, muutub linn elavamaks, kuna erinevates hoovides ja aladel on avatud Õunakohvikud. Iga kohvik pakub midagi põnevat ja tegijatele omast ning kutsuvad kõiki endale külla. Kõik see annab põhjust võtta ette üks mõnus pühapäevane teistmoodi linna avastamise jalutusäik.

Õunakohvikud ootavad külastajaid algusega kell 12:00 ja on lahti kindlalt kuni 18:00.

Kohvikute asukohtade kaardi saad tulevikus välja printida siit samast kodulehelt,  lisaks äpp, kohvikute aadressid leiad ka maakonna ajalehtedest.

Üritusi pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Õunakohvikute päev –  kuidas lihtsalt üles leida:

Lisaks kodulehele tulevale kaardile leiab Õunakohvikute päeva ka NaviCup äpist

NaviCup äpp

 

ÕUNAKOHVIKUTE PÄEV AVATUD 12:00-18:00

Õunakohvikute päev – põnevad kohvikud:

Elu on siiski ilus

Uus-Roomassaare 6, Kuressaare ( majal kiri “Elu on siiski ilus!” hoovis)

Naudime hetke oma lihtsas ilus, pakume varasügisesi hõrgutisis. Tulge maitsma!

Elu ätsed

Väljaku 8, Kuressaare

Kohvik avatakse uue vastvalminud riigigümnaasiumi territooriumil. Kohvikus toimetavad Saaremaa Gümnaasiumi töötajad. Igal täistunnil on külastajatele mõni üllatus. Mõeldud on igas vanuses külastajate peale. Ilm ei ole takistuseks, saame olla nii väljas kui ka sees.

Olete lahkesti palutud!

JABLOZKA

Kaare 6, Kuressaare

Kohvik JABLOZKA asub Nelikaare kiriku maja ees, Kaare 6 aadressil, kus varasemalt asus nõukogude sõjaväe klubihoone. Telkide all pakutakse maitsvat toitu, elavat muusikat ja võimalust rääkida juttu. Samuti on avatud kiriku uksed, sees näidatakse Nelikaare koguduse maja ja selle värskelt remonditud saali. Enne, kui kohvik avab kl 12.00, on inimesed muidugi teretulnud ka teenistusele, mis algab kell 10.30. Vihmase ilma korral toimub üritus siseruumis kiriku kohvikus.

Kevade Õunahoov

Kevade 11, Kuressaare

Ootame kõiki omale külla ja kostitame nii soolase kui magusaga. Koogivalik on rikkalik- vanad lemmikud ja lisaks palju uusi. Jäätisefännide jaoks on kohal Ice Cream Factory oma pehme jäätisega! Tulge ja naudime koos toredat pühapäeva!

Kummeli Kohvik

Kummeli põik 1, Kudjape, Saaremaa

Coop Saaremaa tööpere pakub järgmisel aastal avatava Coop Kummeli Konsumi õuel õunakooke, kummeliteed ning teisi meie töötajate koduköökides valmistatud hõrgutisi.
Kogu müügitulu annetame MTÜ Saaremaa Vähiühingule.
Nautida saab elavat muusikat.
Lastele ponisõit.
Valikus on ka gluteenivabu tooteid.

Kõrre kohvik

Lootsi 19, Kuressaare

Kõrre kohvik kutsub proovima isetehtud friikaid lisandite ja kastmetega. Loodame heale seenesaagile ja muidugi teeme ikka õunakooki ning muid maitsvaid tooteid, mida aiast leida võib.

Lions Klubi Kuressaare Õuna Kohvik

Komandandi 9, Kuressaare( Muusikakooli hoov)

Heategevuslik kohvik isevalmistatud küpsetiste, suupistete ja kohapeal küpsetatud pannkookidega. Kohv, tee, külmad joogid. Heategevuslik loterii

Maagi aia kohvikud

Lasteaia 11, Kuressaare (Pargi lasteaia hoov)

Kuressaare Pargi lasteaia pere kutsub õunakohvikute päeval kõiki külastama kohvikut “Maagi aia kohvikud”!

Lasteaia hoovialal tegutseb mitu väiksemat kohvikut! Siin on lõbus – saab süüa, juua ja õues mängida! Oodatud on kõik, kes armastavad lapsi ning head toitu ja jooki!
Kohvik korraldatakse heategevuslikul eesmärgil. Kogutud tulu läheb Pargi lasteaia lastele õppevahendite soetamiseks. Kohviku korralduse eestvedajaks on lasteaia hoolekogu koos vanematega. Külastajad võivad julgelt kodust karbid kaasa võtta, et vältida prügi tekitamist ja meie maitsvaid toiduelamusi nautida soovi korral ka kodus.

Kohviku sissepääs Lasteaia tänava väravast.

Merineitsi Kodu õunakohvik

Ravila 2a, Kuressaare

Lisaks pakutavale kohvikumenüüle on võimalus osta Randvere Tööõppekeskuse käsitöötooteid. Kohvik toimetab hoovis püstitatud telkides, kus saab varju ka halva ilma eest

Oravate heategevuslik õunakohvik

Tallinna 2, Kuressaare(Raekoja taga)

Juba teist korda avab Naire eestvedamisel uksed Oravate heategevuslik õunakohvik. Pakume head kohvi, kooki, jäätist ja ka midagi soolast ning muidugi on staariks õun. Lisaks mõnusaid jutuajamised!

 

Pireti heategevuskohvik Lahkus Loeb

Lossi 17, Kuressaare

Piretite õunakohvik pakub hõrke maitseelamusi ning kuuma kohvi ja külma jääjooki.

Õunakohvik Lahkus Loeb pakub:
hõrk õunavaht kuldrenettidest
Pariisi õunakook karamellise kastmega
erinevad õunaplaadikoogid
ploomikook
kohapeal valminud kohupiimapontšikud
mahlane tuunikalatort
hunnitud köögiviljapirukad
maitserikkad seenepirukad
sügisene tervisesalat
Letilt võib leida veel põnevaid maitseelamusi! Olete kõik oodatud!
Kell 15.00 MARIA VÄLI “Helisevad südamelaulud õunapuu all”

RT 14 Saaremaa Heategevuskohvik

Suur-Põllu 4, Kuressaare
RT14 Saaremaa klubi heategevuskohvik, mille tulu läheb puuetega laste suvelaagri korraldamiseks. See aasta on pakkuda vana head ja legendaarset Margo Tortillat, uut ja huvitavat burgerit ja loomulikult maiustusi, mille keskmes on ÕUN. Olete köik oodatud!

STH Õunakohvik

Hariduse 12, Kuressaare

“Tule ja naudi suurt õunaaeda, kus teid ootab mõnus valik kodust toitu. Menüüs leidub nii magusat kui soolast, mille kõrvale pakume teed ja kohvijooke. Muidugi on olemas meie koduaia õunamahl ja Ösel Birchi kasemahl. Lisaks annab põnevust S-Stuudio keraamika.

STH Õunakohvik ootab kõiki külla!”

Tagahoovi kohvik

Kungla 15, Kuressaare

Meil on suur rõõm teid juba kolmandat korda endale külla kutsuda! Menüüs on kindlasti tagasi menukas Napoleoni kook, aga pakume ka soolakaramelli-juustukooki, vegan šokolaadikooki, klassikalist õunakooki, kreemiseid muffineid ja tervislikke käsitöökomme. Veeretame ka seekord kilode viisi juustupalle ning küpsetame feta-spinati-tomatipirukat. Kaasa haaramiseks on purki saanud ka palju eriilmelisi õunamoose. Noored kokad avavad ka sel aastal Väikese Tagahoovi kohviku, kust saab nende enda tehtud värskeid käsitööfriikaid, küpsisetorti, Kass Arturi kooki ja Ameerika šokolaadiküpsiseid. Kõike on võimalik ka karbiga kaasa osta, nii et tulge meie hoovist läbi kasvõi täis kõhuga!

Toidupanga õunakohvik 

Ravila 1a, Kuressaare (Haigla taga)

Kõik tooted on valmistatud suure armastuse ja hoolega meie enda vabatahtlike poolt ja mis kõige ägedam, meie enda armsa Saaremaa värskest toorainest. Tule terve perega, sest pere pisematel on võimalus joonistada ja värvida. Ilusa ilma korral saame istuda ja juttu ajada ka õue alal. Müügist saadud tulu läheb Kuressaare Toidupanga tegevuse toetuseks.

Ootame kõiki huvilisi!

Õunakohvik Patune Õun!

Kauba 5 (sisehoov), Kuressaare

Õunakohvik Patune Õun ootab teid Kauba 5 sisehoovis, kus oma isamaad armastavad saarlased pakuvad head ja paremat meie oma õunast. Teid ootavad imeline õuna-leedrimarja kuum glögi, soolased ja magusad suupisted õunast ja õunaga. Meelelahutust ja mõnusaid jutuajamisi pakume ka. Degusteerimiseks ja kaasaostmiseks lisaks õunastroop, õunamoosid ja -limonaadid. Ja meil on üllatusi paradiisiõuntest! Tule, naudi, ja lase ennast üllatada. Ootame sind!

ÖnneÖun

Uus 45, Kuressaare

Meie kohvik pakub vegan-toitu (täiesti taimne), mis on ühtaegu nii tervislik kui ka maitsev. Pakume nii soolast kui magusat, kindlasti leiab ka midagi gluteenivaba. Kasutame kohalikku toorainet nii palju kui võimalik ning püüame luua iga külastaja jaoks mõnusa õhkkonna, mis pakub rohkem kui vaid maitseelamusi. Lisaks maitsvale toidule saab kuulata live muusikat. Põnevaid tegevusi leidub ka lastele. ÖNNEÖUN ootab Teid külla! Öun köhtu!

 

Kaart

Toetajad