Saaremaa Köök kokkab Saaremaa Toidufestivalil. Ole kohal!
MENÜÜ

Saaremaa Köök töötoad

Saaremaa Köök logo

Saaremaa Köök kokkab koos lastega

Esmakordselt Saaremaa Toidfestivali ajal toimuvad lastele mõeldud  töötuba, kus julgustatakse lapsi ise käsi külge panema söögitegemisse. Valmib kindlasti midagi head!

Aeg: 16. september| kell 17.00-18.00

Koolituste toimumiskoht: selgumisel

 

Saaremaa Köök kokkab koos Erik Orguga

Erik Orgu on personaaltreener ja toitumisnõustaja, kellega koostöös teeme ühe lõbusa kokkamise- detailid täpsustamisel.

Aeg: 9. september| kell 17.00-18.00

Koolituste toimumiskoht: selgumisel

 

Saaremaa Köök lugu

2019. aastal tutvustas Saaremaa Tarbijate Ühistu alt välja kasvanud ettevõte STÜ Tootmine OÜ Kuressaare Merepäevadel oma uut kaubamärki Saaremaa Köök.

Valmistatakse kondiitri- ja pagaritooted ning kulinaariatooted: tordid, koogid, saiakesed, pirukad, kringlid, stritslid, küpsised, aga ka põhiroad – suur valik salateid ja lihatooteid. Valmistatud tordid Saaremaal on ammu tuntud ehk ka kaugemalgi. Coop kokad on kiituse ära teeninud. Iga Saaremaa Tarbijate Ühitus kondiiter on panustanud oma osa kaubamärgi edukusse.

Tootesari Mönus on loodud eridieedil olevatele inimestele. Sarjast leiad: gluteenivabu tooteid, laktoosivabu tooteid,  vegan tooteid, mineraalainete- ja vitamiinirikkaid tooteid.

Muudame rännumehe elu lihtsamaks ja perenaise elu kergemaks!

Jaga meiega oma Saaremaa Toidufestival emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Toetajad