MENÜÜ

SAAREMAA RESTORANIDE NÄDAL

Saaremaa Restoranide Nädal

Saaremaa Restoranide Nädal on nagu ühistransport: astud sisse ja hind on igas peatuses ühesugune. See ei tähenda siiski tasuta lõunaid, vaid parimat tagatud kvaliteeti. Astudes üle Saaremaa Restoranide Nädalal osaleva söögikoha läve võid kindel olla, et ühesuguse hinna eest pakutakse menüüd, mille toidud on valmistatud söögitegemise kunsti peensusteni tundvate kokkade poolt.
Osalevad kohad on võtnud omale eesmärgiks kasutada võimalikult palju toorainet, mis on pärist Saaremaa või Muhu metsast, aiast, põllult, aasalt, merest jne. Kokad ostivad üles meie saarte ettevõtjate põnevad tooted ja toovad need Sinuni.

Saaremaa Restoranide Nädal on koht, kus saavad kokku meie suurepärased kokad, kohalikud tootjad ja Sina, kes tuled kõike valmistatut nautima!

Saarema Toidufestivalil on lisaks kodulehele ka oma Facebook ja Instagarmm

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrammi postitustel kasutada #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Saaremaa Restoranide Nädalal osalevad:
Pane palun tähele, et kõik osalejaid ei paku lõunasööki!

Saaremaa Restoranide Nädala raames toimuvad:

5.-15. september kell 12:00-15:00 kahekäigulised lõunasöögid, mille hind on 10 € / 1 inimene
5.-15. september  algusega kell 18:00 kolmekäigulised õhtusöögid, mille hind on 18 € / 1 inimene
(Joogid ei kuulu hinna sisse)

Saaremaa Restoranide Nädalal lõuna- ja õhtusöökide menüüdega saad tutvuda, kui klikid restorani nimel.

Menüüd avalikustatakse hiljemalt 13.08 meie kodulehel. Teade menüüde avalikustamisest tehakse meie Facebookis ja Instagarammis.

MÕNUSAID MAITSEELAMUSI!

Toetajad