Arensburg Restoran Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja.
MENÜÜ

Arensburg Restoran

Arensburg logoHubane Arensburg Restoran Kuressaare vanalinna peatänaval.

Suvel on avatud Kuressaare linna kauneim purskkaevuga Päikeseterrass. Veinikeldris pakume veinikoolitusi ja pimedegustatsioone.

Restoranide menüü on koostanud peakokk Kaidi Uljas.

Arensburg on saanud mitmeid tunnustusi, sealhulgas “Saarte veinikultuuri arendaja”, “Parim teenindusettevõte”, “Parim turismiettevõte”, “Parim restoran saartel” ja „White Guide”.

 

 

 

Arensburg Restoran Restoranide Nädala menüü 11.- 17. september

PANE TÄHELE: Restoranide Nädal algab esmaspäev, 11.september. Mitte koos festivaliga 7.09 🙂

Saaremaa Restoranide Nädala laua ette broneerimine vajalik: tel +372 564 4428 ja restoran@arensburg.ee

Kolmekäiguline õhtusöök, alates kell 17:00, hind  25€ / 1 inimene

Joogid ei kuulu Saaremaa Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Arensburg Restoran asukoht: Lossi 15, Kuressaare

Facebook: Arensburg Boutique Hotel & Spa

Instagram: @arensburghotel

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel

Arensburgi Hotelli maja lugu

Maja on endine Haeska koda, maakohtu sekretäri Johann Heinrich von Bartholomäi poolt ehitatud 18. sajandi lõpus. 1840. aastal ostis hoone Kuressaare linnaarst ja üks mudaravile alusepanijaid. 1921. aastal asus seal vastasutatud Saarte Ühispank. Eesti NSV ajal asus majas Kingissepa rajooni rahvakohus.

Tänapäeval on majas 2002 avatud Saaremaa majutus ehk siis Arensburg Boutique Hotel & Spa. Kuressaare hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas, mis on kõrvutatud modernse hoonega, mille iga tuba on unikaalne ning teistest erinev. Majas on kokku 46 numbrituba, lõõgastavate hoolitsustega butiikspaa, saunade ja supluse ala, kaks restorani, veinikelder, sigariruum ja suvel kultuurisündmusi täis päikeseterrass. Lisaks on hotellis äriklientidele konverentsiruumid ja meie pisematele laste mängutuba. Külaliste kasutuses on suplusbassein, mullivann ja kolm sauna.

Arensburg on alati olnud kultuurisõbralik butiikhotell, paljude kultuurisündmuste toetaja ja lemmikpaik. Loodame, et paljudki teist, kellega veel pole kohtunud, leiate tee meieni.

Ajaloolised superior-toad asuvad hotelli ajaloolises majaosas. Kõikides tubades on lahtikäivad aknad ja enamikes on vann. Sisekujundus on ühitatud vana maja ajaloolise olemusega, toad on romantilised ja valgusküllased. Modernsed superior-toad asuvad hotelli modernses osas, pooled neist on helgetes heledates, pooled sensuaalsetes tumedates toonides.

Jaga meiega oma emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!