MENÜÜ

Arensburg Restoranid

Arensburg Restoranid / Lounge Muusa / Päikeseterrass / Veinikelder

arensburg-spa-logoHubased Arensburg restoranid Kuressaare vanalinna peatänaval.

Arensburg Restoranide alla kuuluvad ajaloolises majaosas asuv Arensburg Restoran ning modernses pooles asuv Sohvabaar Muusa.

Suvel ühendab restorane Kuressaare linna kauneim purskkaevuga Päikeseterrass. Veinikeldris pakume veinikoolitusi ja pimedegustatsioone.

Restoranide menüü on koostanud peakokk Andres Jakovlev ja menüü on inspireeritud klassikalisest Euroopa köögist. Arensburg on saanud mitmeid tunnustusi, sealhulgas “Saarte veinikultuuri arendaja”, “Parim teenindusettevõte”, “Parim turismiettevõte” ja “Parim restoran saartel”.

Sohvabaar Muusa kõrval asuvad ka sigarituba, seminariruumid ja mängunurk lastele. Iga nädal toimuvad Muusas või terrassil tuntust kogunud Arensburgi kontserdid. Väljapoole maja pakume cateringi nii Saaremaal kui mandril.

Restoranide Nädala menüü

Kolmekäiguline õhtusöök 3-13.09. kell 18:00. hind  18 € / 1 inimene

Eelroog:

Pearoog:

Dessert:

 

(Joogid ei kuulu hinna sisse)

Asukoht: Lossi 15, Kuressaare

Restoranide Nädala laudade broneerimine tel +372 4524707 ja restoran@arensburg.ee

Arensburg restoranid ootavad Sind külla!

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

 

Toetajad