Avella tordibutiik /kohvik Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Avella Tordibutiik/Kohvik

Avella tordibutiik logo

Tallinna tänaval, Kuressaare bussijaama lähistel asuv Avella Tordibutiik/kohvik tegeleb eritellimusel käsitöötortidega ja muude kondiitri- ja pagaritoodetega. See pisike butiik avas oma uksed 2017 aasta mais. Praeguseks on butiik laienenud  armsa kohviku näol, kus saab lisaks küpsetistele ka maitsvaid praade ja suppe.

Tooted valmistatakse kohapeal ning kasutatakse kvaliteetset, puhast, naturaalset ja ehedat toorainet.

Alati arenevas ja uusi hõrgutisi leiutavas, pisikeses butiigis on valikus midagi igale maitsele, täiuslik maitseelamus garanteeritud!

Avella Tordibutiik Saaremaa Restoranide Nädala menüü

PALUN JÄLGI: Avella kohvik on suletud laupäeviti ja pühapäeviti (10.-11.09 ja  17.-18.09), seetõttu siis erimenüüd ei ole võimalik saada.

Kohtade broneerimine kohustuslik: +372 5629 2016

Kahekäiguline lõunasöök algusega 12:00hinnaga  15€ / 1 inimenemagustoitpraad

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Asukoht: Tallinna 26, Kuressaare

Facebook: Avella Tordibutiik

Instagram: @avella.tordibutiik

Avella Tordibutiik lugu

Avella avas uksed 2017. aasta kevadel . Omanikud Helen ja Annika on mõlemad väljaõppinud kokad ja kondiitrid ning osalenud mitmetes kondiitritoodete õpitubades ja täiendanud end tordi kaunistamise koolitustel.

Helen on aastaid töötanud kokana ja küpsetamispisik on tal küljes olnud väikesest peale. Annika küpsetamishuvi sai alguse aga kokaõpingutest. Butiigi nimi Avella on kombinatsioon Annika ja Heleni neiupõlvenimedest Aavik ja Ella.

Tordibutiigi valikus on mitmesuguseid kooke ja torte ning ka tassi- ja pulgakoogid, makroonid, trühvlid, küpsised, võileivatordid. Samas on sortimendis ka valik pagaritooteid. Tehakse eritellimustooteid tähtpäevadeks, pulmadeks, sünnipäevadeks ja muudeks pidudeks.

Suvekuudel on olemas mõnus terass, kus nautida päikest ja häid küpsetisi või lihtsaid maitseid. Pakutakse lihtsamat toidumenüüd, kus igapäevaselt leiab ka päevapakkumise.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.