Georg Ots Spa hotelli restoran - osaleb Saaremaa Restoranide Nädalal!
MENÜÜ

Georg Ots Spa hotelli restoran

Georg Ots Spa hotelli logo

Usume, et hea toit ja teenindus on suurepärase puhkuse üks nurgakive. GOSPA menüü on moodsalt tänapäevane, samal ajal saaremaine ning teenindus siiras nagu kõik siin Saaremaal.

GOSPA hotelli restoran on mitmeid aastaid valitud parimate toitlustuskohtade hulka Eestis. Lisaks tunnustati 2016 ja 2017 aastal meid “Parima pererestorani” tiitliga (Silverspoon).

Kaunitel suveilmadel on avatud  hotelli väliterrass restorani kõrval suurepärase vaatega Kuressaare lahele ja -jahisadamale. Restoranist avaneb imeline vaade Kuressaare liinus-kindlusele.

Georg Ots Spa hotelli restorani Restoranide Nädala menüü

PALUN JÄLGI: menüüsi ei pakuta reedel (9.09 ja 16.09) ning laupäeval (10.09 ja 17.09) ning pühapäeval  18.09. 

Restorani Nädala kohtade broneerimine kohustuslik: tel. +372 4550005

Kahekäiguline lõunasöök  12:00-15:00 hind 15€ / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Kolmekäiguline õhtusöök alates 18:00 , hind  25€ / 1 inimene

Joogid ei kuulu Saaremaa Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Georg Ots Spa asukoht: Tori 2, Kuressaare

Facebook: GOSPA/ Georg Ots Spa hotell

Instagram: @georgotsspahotel

Hotellist

Georg Ots Spa Hotell on spa Saaremaal, mis asub saare pealinnas Kuressaares. Paljud ütlevad, et parim spa Saaremaal,a ga kindlasti öeldakse nii iga koha kohta. Kindlasti on tegu Saaremaa spaa hotellidest ainukesena mille kohta võib öelda Saaremaa spa lastega, kuna just selles hotellis saava dlapsed suure tähelepanu osaliseks. Olemas on lausa oma GOSPA beebiklubi.

Hotellis on 92 tuba ning toa hinna sees on rikkalik hommikusöök, võimalus külastada piiramata ajakasutusega suplusbasseine, saunasid ja rühmatreeninguid. Nagu juba kirja pandud ollakse peresõbralik spaahotell.  Lisaks saab veeta aega lounge baaris, mahlabaaris ja suveterrassil. Spaahoolitsusi viiakse läbi hands-on meetodil, mis tähendab hoolitsusi professionaalsete terapeutide käte läbi.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.