Georg Ots Spa hotelli restoran- ootab Saaremaa Toidufestivali ajal!
MENÜÜ

Georg Ots Spa hotelli restoran

Georg Ots Spa hotelli logoUsume, et hea toit ja teenindus on suurepärase puhkuse üks nurgakive. GOSPA menüü on moodsalt tänapäevane, samal ajal saaremaine ning teenindus siiras nagu kõik siin Saaremaal.

Georg Ots Spa hotelli restoran on mitmeid aastaid valitud parimate toitlustuskohtade hulka Eestis. Lisaks tunnustati 2016 ja 2017 aastal meid “Parima pererestorani” tiitliga (Silverspoon).
Kaunitel suveilmadel on avatud  hotelli väliterrass restorani kõrval suurepärase vaatega Kuressaare lahele.GOSPA peakokk

2021 aasta algusest on GOSPA restoranis uus särav ja andekas peakokk- Kairi Saar. Kairi on meie oma saare tüdruk, äge naine, kes püüab kala ja armastab käia metsas. Kõik, mis metsas tuleb läheb hapendamiseks, marineerimiseks või hoopis kuivatamiseks.  Kairi väärtustab päris ehedaid Eesti maitseid. Inspiratsiooni ammutab oma ema ja vanaemade köögist. Maitse ja mälestused sellised nagu kodust.

Just Kairi loomingut saad ka Saaremaa Restoranide Nädalal mekutada.

Georg Ots Spa restorani Restoranide Nädala menüü

OLULINE:
GOSPA restoranis võimalik Restoranide Nädala pakkumist saada vaid 5.-9.09!!
Jälgi ka söögikordade aegu

Kahekäiguline lõunasöök  12:00-14:00 hind 10€ / 1 inimene

(Joogid ei kuulu hinna sisse)

Kolmekäiguline õhtusöök 18:00 – 20:00 hind  25€ / 1 inimene

Eelroog:

Pearoog:

Dessert:

(Joogid ei kuulu hinna sisse)

Asukoht: Tori 2, Kuressaare
Restorani Nädala kohtade broneerimine KOHUSTUSLIK: tel. +372 4550005

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

 

 

Toetajad