Good Mood Food -Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja
MENÜÜ

Good Mood Food kohvik/resto

Toimetame Kuressaares juba 7 aastat kuid varasemalt oleme olnud avatud vaid kui suvekohvik.Good Mood Food logo

Sel aastal kolisime Amante Maja (Tolli 4) siseruumidesse ja oleme nüüd avatud aastaringselt.

Varasemate aastate brunchi kohvikust on välja kasvamas restoran, kus pakume ka külluslikke õhtusööke. Kasutame tooraineks maheliha ja mune, kohalikku kala, hooajalisi Saaremaa köögivilju.

Meie tervislikud valikud on vormistatud ulakalt ja maitsvalt, nii nad sobivad kõigile – ka isale ja vanaemale. Lisaks pakume rikkalikku koogivalikut mis on gluteeni-, laktoosi- ja valge suhkru vaba. Menüüs ja koogiletis on palju valikuid veganitele. Valmistame ka peolaudu ja meil on ka tantsusaal.

Good Mood Food Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Saaremaa Restoranide Nädala laua broneerimine KOHUSTUSLIK: +37256904104  või    kati@goodmoodfood.ee Oleme esmaspäeva ja teisipäev kinni

Kolmekäiguline õhtusöök, alates kell 17:00, hind 30  € / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Good Mood Food asukoht: Amante majas aadressil Tolli 4, Kuressaare

Facebook: Good Mood Food

Instagram: @goodmood.food

Amante Majast

Good Mood Food kohvik Kuressaares asub nüüd ühes linna vanimas majas – Amante Majas, aadressil Tolli 4. Amante Maja on värskelt renoveeritud ja avasime uksed sel suvel. Tegu on Põhjasõja eel ehitatud kullasseppade elamuga, millel on pikk ja rikkalik ajalugu. Maja ehitusaastatel oli Tolli tänav linna peatänav, mille äärde ta rajati. Restaureerimise käigus avastati rohkelt seinamaalinguid, mis osaliselt said ka taastatud. Amante Majas asuvad külalistetoad, kohvik ja saal erinevate terapeutiliste tegevuste, retriitide, näituste, koosviibimiste tarvis. Oled oodatud meie juures tähistama juubelit ja jõulupidu või korraldame sinu seltskonnale, töökaaslastele mõnusa nädalalõpuretriidi.

Jaga meiega oma emotsioone

Tasub silmad lahti hoida ja jälgida festivali FacebookisInstagramis ja sirvida kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!