Illiku laid KÖHT - Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Köht

Köht logo

Maaliliselt ilusal Illiku laiul ootab sind eksootilise tundega sadamaresto Köht. Köhust leiab unikaalse kokteilimenüü, kohaliku pagari küpsetised ja meeli erutava slavaasia köögi – igati loogiline kui möista slaaviverd peakoka armastust aasia vürtside vastu. Sellest hooajast on juba tuttavate maitsete körvale trüginud koreapärane kauss bibimpaap, 12 tundi valmiv karri ning kohapeal kerkivad kaneelisaiad.
Tule avasta Illiku laiu maagia ning armu Köhu kaudu.

 

Illiku laid KÖHT Restoranide Nädala menüü

PALUN JÄLGI: KÖHT  on suletud esmaspäev ja teisipäev 12.-13.09

Restorani Nädala kohtade broneerimine kohustuslik:  +372 5650 4094

Kolmekäiguline õhtusöök alates 18.00, hinnaga  25€ / 1 inimene

  • SUUTÄIS – Örna ingveri ja küüslauguga paitatud kanatäidisega kapsasarullid
    kanaliha, kapsas, ingver, küüslauk, tšilli, soja, seesamiseemned
  • KÖHUTÄIS –  Maagilistes vürtsides hautatud lambakarri basmati riisiga
    lambaliha, sibul, basmati riis, tomat, koriander, kurkum, kardemon, kaneel, kashmiri vürtsid
  • TUJUTÄIS – Tagurpidi ploomikook kodutehtud jäätisega
    ploom, kondenspiima-vaniljejäätis, vahukoor, mandlid, kaneel, kardemon

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Asukoht: Illiku laid, Orissaare

Facebook: KÖHT

Instagram: @illiku.koht

Illiku laid

Illiku laid on väike saar Väikeses väinas Orissaares, kus elu keeb erinevatest tegevustest. Laid on Eesti üks unikaalsemaid surfispotte eelkõige lohesurfi, purjesurfi, wingfoili jm. jaoks. Lai tuuleulatus, flat-like tingimused, suvised termotuuled, toetav infrastruktuur ning soe merevesi. Üle vee saab sõita Koguva ja Kõinastu saarte vahel ja miks mitte ka päikeseloojangul merele minna. Meeldejäävaks elamuseks pakume ka merevaatega sauna või tünnisauna. Olemas soojad dušid, WC.

Seal on ootamas mõnus majutus, rand, väikesadam. Koht on tuntud kui I Land Sound toimumiskoht, aga kindlasti pole see ainuke üritus, mis ellele saarel toimub. Saarel on niisama hea jalutada ning aeg maha võtta, kindel on, et soovi korral jagub tegevusi päevaks. Siin meel puhkab, süda soojeneb ja igaüks saab oma hingele pai teha. Varbad murus päikeseloojanguid ja töusegi nautida. Ujuda, süüa, surfata, kontserti ja pidu. Ööbida, telkida, laulda ja tantsida. Illiku laiult leiad muudki põnevat.

Slavaasia köök, kokteilid ja mull, muusika ja söbrad – need on märksõnad, mis orgaaniliselt avanevat vabaaja kohta Köht iseloomustavad. Toidu valik on väga lühike, aga ideaalses harmoonias keskkonna ja külalistega.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.