Kaali Trahter Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Kaali Trahter

Igal sõidul madrilt saarde ja tagasi või vastupidi, astu läbi Saaremaa „turismi piimaringi“ ankrukohast KAALI TRAHTERIST.kaali pagar

Meie mitmekümneaastase kogemusega ukrainlasest peakoka Viktori tehtud maitsed on hõrgud ja head. Tassike teed või mönus köhutäis või telli pidulaud saaremölluks suisel aal.

Parimad on KAALI PAGARI  rukkileivad ja pirukad.

Asume Kaali külas maailmakuulsa meteoriidikraatri ääres. Kuivastu-Kuressaare maanteelt ainult 3 km kaugusel.

Oleme avatud K – P 12:00 – 18:00 ja restoranide nädalal kolmapäevast (22.03) – pühapäevani 12:00 – 20:00

 

Kaali Trahter Saaremaa Restoranide Nädala menüü 18-24.Märts

PANE TÄHELE:  esmaspäeval () ja teisipäeval  () oleme  SULETUD!

Kohtade broneerimine kohustuslik: +372 5373 1818 või info@kaalitrahter.ee

Kolmekäiguline õhtusöök hinnaga 30€ / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Asukoht: Kaali küla, Saaremaa

Facebook: Kaali trahter ja hotell

Kaali Trahter

Kaali Trahter asub 7500 aasta vanuse Eesti suurima loodusharulduse Kaali meteoriidikraatri vahetus läheduses. Õdusas maalähedases 18. saj. paekivihoones saate maitsta saaremaiselt hääd sööki ja jooki. Kaminatule valguses tunnete end mönusalt ja väliterrassil saab nautida kaunist Eestimaa suve.

Kaali meteoriidikraatri ümbrus  on ideaalne paik, kus jalutada, mõtiskleda ja puhata. Siin asub ka Meteoriitikamuuseum ja hotell, meist kaugemale polegi vaja minna.

Trahter asub kuulsast meteoriidikraatrist 150 m kaugusel. Kaali kraater on esimene Euroopas ja teine maailmas, millel on tõestatud meteoriitne päritolu.

Suvisel ajal saab siin keha kinnitada iga päev. Pakume saarepäraseid ehedaid maitseelamusi ja keelekastet. Aastaringselt saad broneerida meie stiilsed peoruumid koos toitlustusega oma meeldejäävaks ürituseks. Trahteri valikutes on lõuna – ja õhtusööke, kohvi – ja supipause ning saaremaiselt mõnusat äraolemist. Õhtu meeleolukaks sisustamiseks on võimalus ettetellida rahvatantsu ja -pilli programmi.

Meie õuelt on võimalik kaasa osta tükikest Saaremaad – vanadel hobuvankritel müüakse lõhnavast kadakast ja Saaremaa kauneimast dolomiidist valmistatud käsitööesemeid.

Trahteri omanäoline sisedisain ja menüü kindlustavad meeldejääva elamuse. Vaid mõne kilomeetri pikkune kõrvalepõige Kuressaare-Kuivastu maanteelt tasub end kuhjaga.

Jaga meiega oma emotsioone

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.