Kohvik Nöges - väärt kohta külastamiseks Saaremaa Toidufestivalil!
MENÜÜ

Kohvik Nöges

Kohvik Nöges logo

Kohvik Nöges  https://www.noges.ee/ on 2017. aastal  avatud asub Saaremaa lõunarannikul Pihtlas.

Kohvik Nöges – sööm saare külaelu!

Külakohvik Nöges pakub head värsket kohvi ja maitsvaid pagaritooteid. Koduleiva teeme juuretisega, saia täisterajahuga, koogid rafineerimata suhkruga. Päevamenüüs on alati kohalike rannakalurite saaki – kas kalasupp, suitsukala või ahjukala. Kasvatame ise köögivilju ja värsket rohelist. Kohvikusaali mahub istuma 25 inimest, lisaks hubane väliterrass 20 istekohaga. Maja taga tossab suitsuahi. Hoones tegutseb veel Sari Keraamikakoda, kus saab jälgida käsitöökeraamika valmimist ja tooteid kaasa osta.

Nöges asub Saaremaa lõunarannikul maalilises Pihtla külas. Oleme suveperioodil avatud igapäevaselt, teistel aastaaegadel ainult reedeti.
Pihtla asub Sutu lahe kaldal – külakeskusest supelrannani on paar kilomeetrit, tee viib läbi ajaloolisest Püha külast ja möödub vanast kirikus

Lisaks kohvikule tegeleme ka puuvilja- ja marjakasvatusega, millest valmistame omatoodangut. Meie toodangu leiad müügist ka kohviku riiulitelt.

Tule külla!

 

Kohvik Nöges Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Kolmekäiguline õhtusöök 2-12.09. kell 18:00. hind  18€ / 1 inimene

Eelroog:

Pearoog:

Dessert:

Taimetoit:

Eelroog:

Pearoog:

Taimetoit:

(Joogid ei kuulu hinna sisse)

Asukoht: Pihtla, Saaremaa vald

Laudade broneerimine õhtusöögile KOHUSTUSLIK  tel.+3725663994

Oleme tänulikud kui jagad ka Saaremaa Toidufestivaliga  oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.