Ku-Kuu Kalarestoran Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Ku-Kuu Kalarestoran

Ku-Kuu Kalarestorani logoKu-Kuu Kalarestoran on tuntud regiooni parima värske kalavaliku ja hõrgutavate kookide poolest.

Ku-Kuu köök pakub Saaremaa looduse andide ja prantsuse köögi sünergiat ning suvist vabadust ja värvikust. Kokakunsti hällist pärit retseptid ja kohalik tooraine on meie ideede allikaks.

Maitsva söögi valmistamise retsept on lihtne – vaja on head toorainet ja soovi tuua toidus esile tema parimad omadused. Lisades sellele suviselt kerge meeleolu ja sundimatu õhkonna, loodame teile pakkuda meeldejäävaid maitsenaudinguid.

Ku-Kuu Kalarestorani menüüd lugedes peaksid ennast hästi tundma ka taimetoitlased ja kõik need, kes kohalikust kalast oskavad lugu pidada.

Meie igahommikune turulkäik toob lauale värskeima tooraine ja inspiratsiooni, mida soovime teile pakkuda!

Ku-Kuu Saaremaa Restoranide Nädala menüü 11.- 17. september

PANE TÄHELE: restoran suletud 16.-17.09 🙂

Saaremaa Restorani Nädala kohtade broneerimine :  +372 4539749  ja info@kuressaarekuursaal.ee

Kahekäiguline lõunasöök, hind 15€/ 1 inimene

Kolmekäiguline õhtusöök, alates kell 17:00, hind  25€ / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Ku-Kuu Kalarestoran asukoht: Lossipark 1, Kuressaare

Facebook: Kuressaare Kuursaal

Instagram: @kuressaarekuursaal

Kuursaal

Restoran asub ajaloolises Kuressaare Kuursaalis, mis avati 1889. aastal ja 2019. aastal tähistati juba oma 130. sünnipäeva. Viimastel aastakümnetel on Kuursaal olnud saarte suvise kultuurielu peamine keskpunkt.  Ööbijatele on olemas kuus hubast hotellituba. Kuursaalis toimuvad erinevad kontserdid ja lisaks on suvisel ajal meil unikaalne vabaõhukino – meeldiv meelelahutus lisaks hõrkude toitude nautimisele meie restoranis. Maja rajati 1888–1889 aastal apteeker Robert Heinrich Fliessi initsiatiivil Euroopa kuurortide eeskujul Kuressaare lossiparki suurem kuurhoone ehk kuursaal. Kuursaalist koos pargiga sai tõeline suvituselu keskpunkt, kus toimusid kontserdid, etendused ja näitused. Osa hoonest hävis 1984. aasta tulekahjus, taastati 1988.

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!