Meri Resto Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Meri Resto

Meri spa hotell logo

Meri RestoMüüt või tegelikkus? 
Imelise toidu “kirsiks tordil” on hingematvad vaated, sest visuaalne pool saab merevaadet nautides puhata, samal ajal, kui maitsemeel saab maksimaalselt enda ülesandega tegeleda – tule ja proovi ise, kas siin on tõsi taga!

Meri Spa Hotelli Restoranis kohtub jäägitu armastus kohaliku tooraine vastu peakoka meisterliku andega liita kodumaine rahvusvahelise köögi klassikutega. Koht, kus saab kombineerida maitseelamusi visuaalse naudinguga Kuressaare lahelt.

150-kohaline Meri restoran võib olla ideaalne paik Sinu eriliseks tähtpäevaks või sündmuseks. Otsides restorani Kuressaares, on kindlasti hea valik Meri Spa Hotelli avara mere- ja lossivaatega restoran.

Lisaks maitsete nautimisele pakume ka idüllilist ööbimist Restoranide Nädala erihinnaga meie hotellis. Vaata hinnapakkumist SIIN

Saaremaa Restoranide Nädala menüü 18.-24.märts

Saaremaa Restoranide Nädala laua palume ette broneerida: rasmus@merihotel.ee või +372 502 3734

Kolmekäiguline õhtusöök, alates kell 17:00, hind 30 € / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Meri Resto asukoht: Pargi 16, Kuressaare

Facebook: Meri Spa Hotell

Instagram: @merispahotell

Meri Resto leiad Meri Spa Hotellist

Täielikult uuenduse läbinud Meri Spa Hotell asub kaunil mereäärsel promenaadil, jahisadama ja Kuressaare lossipargi vahetus läheduses. Hotell Meri on keskendunud kliendile, kes peab lugu kõigist mugavustest hea hinna-kvaliteedi suhtega, hinnates kesklinna lähedust, pidades lugu rahulikust puhkusest mere ääres.

Hotellis on 109 kõigi mugavustega hotellituba, 6 sauna ja 3 basseiniga hubane spaa, küllusliku hoolitsuste valikuga heaolukeskus, restoran Meri, saare suurim konverentsisaal, lobby baar vastuvõtu juures ning piljardiruum.

Tubade valikust leiad klassikalise sisekujundusega standard- või superiortoad, luksusliku sisustusega Kommodoor sviidi ja saunaga sviidi. Tubade puhul on valikus vaated Kuressaare aedlinnale või Kuressaare lahele, jahisadamale ja piiskopilinnusele.

Aprillis 2023 avatud hubane veekeskuse ala on saanud inspiratsiooni Saaremaa rannaaladest, hõlmates endas suplusbasseini, massaažibasseini, lastebasseini, mullivanni ning hausa 6 eri tüüpi ruumikat sauna: lisasks soome saunadele saab lõõgastuda soola-, auru-, kadaka-, tõrva- ja aurusaunas. Spaa alal on lisaks eraldi baar koos lõõgastusalaga ning karastavad külmaveepanged saunasõprade rõõmuks.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!