Meri Spa Hotell Resto Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Meri Spa Hotelli Resto

Meri spa hotell logo

Restoran Meris kohtub jäägitu armastus kohaliku tooraine vastu peakoka meisterliku andega liita kodumaine rahvusvahelise köögi klassikutega.

Koht, kus saab kombineerida maitseelamusi visuaalse naudinguga Kuressaare lahelt.

200 kohaline Meri resto võib olla ideaalne tähtpäev Sinu eriliseks tähtpäevaks või sündmuseks.

Meri Spaa hotelli Resto Meri on kindlasti hea koht maitsete nautimiseks.

 

Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Saaremaa Restoranide Nädala laua broneerimine  +372 60 765 00 või info@merihotel.ee

Kolmekäiguline õhtusöök alates kell 18:00, hind  25€ / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Meri Spa Hotelli asukoht: Pargi 16, Kuressaare

Facebook: Meri Spa Hotell

Instagram: @merispahotell

Meri Spa Hotell

Meri Spa Hotell asub kaunil mereäärsel promenaadil, jahisadama ja Kuressaare lossipargi vahetus läheduses. Hotell Meri on keskendunud kliendile, kes peab lugu kõigist mugavustest hea hinna-kvaliteedi suhtega, hinnates kesklinna lähedusest, pidades lugu rahulikust puhkusest mere ääres. Kindlasti üks hinnatus Saaremaa majutus, jätkates Kuressaare spaahotellina linna kuurorditraditsioone.

Hotellis on 109 kõigi mugavustega hotellituba, restoran Meri,  kus pakutakse maitsvat buffet hommikusööki, ning lobby baar vastuvõtu juures. Hotellis on merevaatega konverentsisaal, mis sobib nii esitluste, pidude kui konverentside pidamiseks. Avarad ja valgusküllased toad asuvad hotelli neljal korrusel.  Tubade valikust leiad klassikalise sisekujundusega standard- või superiortoad, luksusliku sisustusega Kommodoor sviidi ja saunaga sviidi. Tubade puhul on valikus vaated Kuressaare aedlinnale või Kuressaare lahele, jahisadamale ja piiskopilinnusele.  Otsides restorani Kuressaares on kindlasti hea valik Meri Hotelli avara vaatega restoran.

Meie hubane veekeskuse ala hõlmab endas sisebasseini,  karastavaid külmaveepangesid ja soome saunasid. Suures sisebasseinis leidub mitmeid erinevaid lõõgastavaid massaažidüüže, kosk ning vastuvooluseade, mis on suurepäraseks abiliseks neile, kes veest lisaks lõõgastusele ka kehale füüsilist koormust otsivat.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.