Muhu Tõnise talu resto - osaleb Saaremaa Restoranide Nädalal!
MENÜÜ

Muhu Tõnise talu

Muhu Tõnise talu logoMuhu Tõnise talu resto pakub väikeste vimkadega kodust talutoitu. Kasutame kohalikku toorainet – kasvatame ise ja laename naabritelt.

Pererahvast ühendab armastus kokkamise, võõrustamise ja vahva seltskonna vastu. Pakume ka head kohvi ja mõnusat mulli.

Ootame teid meitele talu kaema, lambaid sügama ja maitsvat toitu nautima!

Muhu Tõnise talu Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Restorani Nädala kohtade broneerimine kohustuslik:   +372 534 623 40

Kolmekäiguline õhtusöök 11.- 17.september, algusega 17:00, hind  25 / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Asukoht: Paenase küla, Muhu saar

Facebook: Muhu Tõnise Talu

Instagram: @muhutonise

Muhu Tõnise talust

Muhu Tõnise Talu asub ajaloolises Paenase külas, majutus Muhu saarel. Tõnise on üle 200 aasta vanune väärikas talu, oma hinge ning looga. Talu on pererahva koduks ning külastajate puhkepaigaks – imeline koht imeliseks puhkuseks. Meie külalistetoad ei hiilga luksusest vaid tervitavad soojalt oma ehedusega. Imetore võimalus ööbida 100-aastases aidas ja tajuda ajaloo hõngu.

Seal ootavad Sind armsad, Muhule omased, rookatusega madalad aidamajad, kus jagub voodikohti kuni 30 külalisele, Keha ja vaimu aitavad lõõgastada meie kaks tublit puuküttega sauna ning kosutust pakuvad meie baar ja restoran. Eelistame kohalikku toorainet ja värske rohelise kraami nopime oma peenrast.

Meie kaunil õuel on mitmeid kohti, kus mõnusalt aega veeta. Hoovi serval asub väike grillimisnurk, kus on hea endale ise lõuna-või õhtusööki valmistada. Peamaja ees on aga kaunis terrassiala laudade ja toolidega, kus keskpäeval veini rüübata või oma seltskonnaga koosolemist nautida.

Meie talu lahutamatu osa on vahva lambakari, kes külalisi rõõmsal meelel tervitavad. Nii koged tõelist maaelu, koos loomade ja loodusega!

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.