Naba baar &köök kutsub Saaremaa Toidufestivale!
MENÜÜ

NABA baar&köök

Naba logoKui elu üldse millegi ümber käib, siis ikka NABA ümber.

NABA on keskpunkt – võiks isegi ütelda et kogu linna, kogu saare ja kogu maailma naba.

Kui sa oled siin, siis oled ka sina meie jaoks maailma NABA . Meie juurde on oodatud ka sinu hästikäituvad lemmikloomad.

Naba on kooslus headest mõtetest ja inimestest, kes on kogu hingega asjasse segatud. NABA köögis saavad kokku erinevad maitsed ja kultuurid ning omandavad läbi peakokk Ott Raua loomingu sootuks uue tähenduse. Söögi valmistamisel lähtume keskkonnasõbralikust mõtteviisist ning hoiame enda jalajälje võimalikult väiksena.

Kindlasti ei jäta sind külmaks ka meeliülendav NABA kokteilikaart alkoholivabadest mokteilidest- eksootiliste kokteilideni, kust võid leida nii mõnegi uue lemmiku.

NABA interjöör oma julge värvigammaga pakub rõõmu ka kõige hallimasse argipäeva. Meil saad nautida lummavaid vaateid Kuressaare keskväljakule, kust avaneb vaade purskkaevule ning ajaloolistele hoonetele selle ümbruses. Kõik kokku üks ilus ning omapärane keskpunkt. Kuressaare keskväljak oma olemuselt on juba millegi keskpunkt ning kus mujal siis NABA olla saakski, kui mitte seal kõikse toreda keskel. Kuressaare restoran, mis eristub teistest Saaremaa toidlustuskohtadest.

Meie juures on sul võimalik einestada nii hubastes siseruumides kui ka lillelisel väliterrassil. Suurematele seltskondadele pakume võimalust lisaks, esimesele korrusele, broneerida mahukamaid ruume NABA teisel korrusel. Meil on ka eraldi hubane ruum väiksemateks koosviibimisteks, kus suure ümmarguse laua taga on igaüks omaette keskpunktiks.

Naba baar & köök Restoranide Nädala menüü

PANE TÄHELE:  

Saaremaa Restorani Nädala kohtade broneerimine kohustuslik:  telefonil +372 58 250 195  e-mail hello@naba.bar

Naba baar & köök kolmekäiguline õhtusöök 11.-17. september, algusega alates 17:00, hind / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala hinna sisse.

Asukoht: Tallinna 1, Kuressaare

Instagram: @naba.baar

Facebook: NABA baar & köök

 

Jaga meiega oma emotsioone

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.