Pöide Grillhouse Pöide pruulikoja pruulide kodu ja grilltoitude meka!
MENÜÜ

Pöide Grillhouse

Pöide Grillhouse menüüPöide Grillhouse – see on Pöide pruulikoja pruulide kodu ja grilltoitude meka!

Nagu nimigi ütleb, siis toome saare toidumelusse midagi teistsugust, mida pole olnud juba oi kui mitmed aastad. Parimad grillpalad, hõrk kala ning kõrvale kraanist Öiget saare kesvamärjukest Pöidelt.

Meie peakokk Märten Sepal tõmme kiiruse ja adrenaliini järele. Nii nagu talle meeldivad kiired mootorrattad, meeldib talle köögis “tramm”. Ja muidugi armastab ta maitseelamusi.

Ilma kire ja pühendumuseta seda tööd ei tee. Sepp on olnud köögitoimkonnas poole oma elust ja millegipärast on tunne, et see jääb nii veel mitmekski ajaks, sest idee pakkuda just grillhõrgutisi tuli temalt ja tundub, et inimesed on selle kenasti vastu võtnud. Kombineerida kokku maitseid ja ilu, selles on ta Mihkel.
On mida nautida!

 

Pöide Grillhouse Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Saaremaa Restorani Nädala kohtade broneerimine kohustuslik: tel. +372 5556 5225

Kolmekäiguline õhtusöök, algusega alates 17:00, hind  20 / 1 inimene

 Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Pöide Grillhouse  asukoht: Uus tn. 20 Kuressaare

Facebook: Pöide Grillhouse

Instagram: @poidegrillhouse 

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Mida me siis täpselt pakume? Eks meie nimigi annab vihje sellele. Grillilt serveeritakse garneeringuga hõrgud road, kuid puudu ei tule ka suupistest, suppidest ja muidugi magusast ampsust.

Selle kõige kõrvale ikka sobilikud joogid Pöide Pruulikoja valikust, aga mitte ainult! Meie joogimeistrid on valinud joogimenüüsse laia ampluaa naudingut lahjemast ja kangest. Koketeilimenüüd aga tasub kohe kindlasti katsetada. Kohe mitu korda.