Pöide Grillhouse Pöide pruulikoja pruulide kodu ja grilltoitude meka!
MENÜÜ

Pöide Grillhouse

Pöide Grillhouse menüüPöide Grillhouse – see on Pöide pruulikoja pruulide kodu ja grilltoitude meka!

Nagu nimigi ütleb, siis toome saare toidumelusse midagi teistsugust, mida pole olnud juba oi kui mitmed aastad. Parimad grillpalad, hõrk kala ning kõrvale kraanist Öiget saare kesvamärjukest Pöidelt.

Meie peakokk Märten Seppal tõmme kiiruse ja adrenaliini järele. Nii nagu talle meeldivad kiired mootorrattad, meeldib talle köögis “tramm”. Ja muidugi armastab ta maitseelamusi.

Ilma kire ja pühendumuseta seda tööd ei tee. Sepp on olnud köögitoimkonnas poole oma elust ja millegipärast on tunne, et see jääb nii veel mitmekski ajaks, sest idee pakkuda just grillhõrgutisi tuli temalt ja tundub, et inimesed on selle kenasti vastu võtnud. Kombineerida kokku maitseid ja ilu, selles on ta Mihkel.

On mida nautida!

 

Pöide Grillhouse Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Kolmekäiguline õhtusöök 8-18.09. algusega 18:00, hind  25 / 1 inimene

Eelroog:

Pearoog:

Dessert:

 

(Joogid ei kuulu hinna sisse)

Asukoht: Uus 20, Kuressaare
Saaremaa Restorani Nädala kohtade broneerimine: +372 5556 5225

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Mida me siis täpselt pakume? Eks meie nimigi annab vihje sellele. Grillilt serveeritakse garneeringuga hõrgud road, kid puudu ei tule ka suupistest, suppidest ja muidugi magusast ampsust.

Selle kõige kõrvale ikka sobilikud joogid Pöide Pruulikoja valikust, aga mitte ainult! Meie joogimeistrid Sander ja Werner on valinud joogimenüüsse laia ampluaa naudingut lahjemast ja kangest. Koketeilimenüüd aga tasub kohe kindlasti katsetada. Kohe mitu korda.

Toetajad