Resto Hafen- osaleb Saaremaa Restoranide Nädalal!
MENÜÜ

Resto Hafen

 

Resto HAFEN   – väike, hubane ja valgusrikas sadamaresto. Kõikide sõprade, perede, rõõmsate ja väsinud meelte koduSADAM. Tulge maalt või merelt, veganlusega või lihaisuga, lapsega või vanaisaga. Te olete väga oodatud!

Resto pakub imemaitsvaid roogasid, mis on inspireeritud põhjamaisest Skandinaavia köögist. Resto austab Eestimaist toorainet ning lähtub hooajalistest saadustest, et laual oleks kõik kõige värskem ja rikkalikum. HAFENi naispere hoolitseb selle eest, et joogivalik oleks külluslik ning esindatud oleks Eesti väiketootjad kui ka austatud veinimajad.

 

 

Resto Hafen Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Restoranide Nädala laudade broneerimine kohustuslik, seda on võimalik teha tel. +372 59104045, e-mail info@hafen.ee või veebilehel www.hafen.ee

Kolmekäiguline õhtusöök 20.-26.03 alates kell 17:00,  hind  25€ / 1 inimene

24.03 tekiilakoolitus, eelnev registreerimine nii koolitusele kui ka kolmekäigulisele õhtusöögile vajalik.

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Resto Hafen asukoht: Tori 4, Kuressaare

Facebook: Resto HAFEN

Instagram: @restohafen

Resto

Restos on kohad 54 inimesele, samuti on suvehooajal avatud päikese-ja tuulevarjuline terrass.  Kes ei ole kursis siis Hafen tähendab saksa keeles sadamat, sisekujunduses on leitavad sadamala ja merele iseloomulikud detailid.

Hafen on ideaalne koht, kus tähistada perekondlike sündmusi või pidada mõnusas vormis äri-ja töökohtumisi. Sulnis merevaade tõstab tuju ja rahustab meeli ning lisab sündmustele väärtust.

Toimekas ja sõbralik kollektiiv annab endast parima, et katta meie toredate külaliste soovid. Et oleks tunne, et olete jõudnud koduSADAMASSE! Kohale omapärasel moel pakutakse toitu mida saarlased söövad külastajatele ja saarlastele ka kaugemate kohtadele omaseid maitseid.

White Guide soovitus on meil aastast 2019. Kus võid lugeda: On kaks õiget viisi Hafenisse tulekuks – kas paadiga merelt või jalgsi mujalt Kuressaarest. Mõlemal juhul sünnib õige meeleolu, mitte alles restos sees olles, vaid juba sinna teel olles. Panoraamsed merevaated on mõlemal juhul võrratud: nii merelt kui ka maalt vaadatuna.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.