Resto Hafen Saaremaa Toidufestivalil- hubane sadamaresto ootab!
MENÜÜ

Resto Hafen

Resto HAFEN  www.hafen.ee – väike, hubane ja valgusrikas sadamaresto. Kõikide sõprade, perede, rõõmsate ja väsinud meelte koduSADAM. Tulge maalt või merelt, veganlusega või lihaisuga, lapsega või vanaisaga. Te olete väga oodatud!

Resto HAFEN pakub imemaitsvaid roogasid, mis on inspireeritud põhjamaisest Skandinaavia köögist. Resto HAFEN austab Eestimaist toorainet ning lähtub hooajalistest saadustest, et laual oleks kõik kõige värskem ja rikkalikum. Resto HAFENi naispere hoolitseb selle eest, et joogivalik oleks külluslik ning esindatud oleks Eesti väiketootjad kui ka austatud veinimajad.

 

Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Kolmekäiguline õhtusöök 2-12.09. kell 18:00. hind  22€ / 1 inimene

Eelroog:

SIIA CARPACCIO
kurgiremulaadi, nori, marineeritud sibula, redise ja Muhu leiva õhikuga

Pearoog:

VEISE VÄLISFILEE

juurpetersellikreemi, röstitud porgandi, juurselleri, kale ja punaveinikastmega

Dessert:

FLAMBEERITUD PLOOM
Vana Tallinna, kaera crumble ja vaniljejäätisega

(Joogid ei kuulu hinda)

Asukoht: Tori 4, Kuressaare

Restoranide Nädala laudade broneerimine KOHUSTUSLIK , seda on võimalik teha tel. +372 59104045, e-maili info@hafen.ee või veebilehel www.hafen.ee

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

 

Toetajad