Restoran Rose Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Restoran Rose

grand-rose-logoRestoran Rose  – võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja samal ajal elegantset õhkkonda Hotellis Grand Rose Spa Hotell.

Võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja elegantset õhkkonda. Kevadisel ja suvisel perioodil on restoranile lisaks avatud ka hotelli sisehoovis hubane väliterrass.

Meie peakokk on välja töötanud menüü, milles pakutakse maitseelamusi rahvusvahelisest köögist. Roogade valmistamisel kasutatakse võimalikult palju kohalikku saaremaist toorainet. Sommeljeede välja töötatud külluslik veinivalik annab oma osaluse täiuslikkuse saavutamises ning meie asjatundlik teenindusmeeskond tahab aidata Sind gurmaanluse pikal ja põneval teel.  Joogikaardist leiab lisaks hoolikalt valitud veinidele ka käsitööõllesid ja põnevaid majakokteile ja -napse.

Tänu erinevatele ruumidele saame oma külalistele pakkuda õdusat olemist ja privaatsust.

Lisaks maitsete nautimisele pakume ka idüllilist ööbimist Restoranide Nädala erihinnaga meie hotellis. Vaata hinnapakkumist SIIN

Rose Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Saaremaa Restoranide Nädala laudade broneerimine soovituslik: +372 6667003 või rose@grandrose.ee

Kolmekäiguline õhtusöök, algusega alates 17:00, hind on 30 € / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Restoran Rose asukoht: Tallinna 15, Kuressaare

Instagram: @grandrosespa

Facebook: Grand Rose SPA Hotel

Maja

Restoran asub hotelli ajaloolise hoone keldris, ajalooliselt kandis maja nime Kuivastu Koda. Hoone esineb esmakordselt 1747.a linnplaanil, 1786.a vastab peahoone konfiguratsioon pea tänapäevasele. Hoonestus säilis 1952.aastani, mil krunt ja hooned kuulutati peremeheta varaks ja võeti Kingissepa Linna TSN TK bilanssi. 1952.a krundi aadressiks oli I.V. Stalini tn 29. Nõukogude perioodil oli hoone NSV Liidu relvajõudude käsutuses, kes rajas siia oma sideväe kasarmu.

1993.a rentis hoonet Saaremaa Kunstistuudio 1995.a oli krunt ja hooned erastamise kohustusega munitsipaliseeritud. Hoones viidi läbi remont, mille käigus hoone kohandati hotelliks

Eriprojekti järgi valminud Kuressaare spaa-hotellis on ühildatud uus ja vana stiil. Kogu majas on läbivaks sümboliks roos, mis on armastuse, nooruse, tervise, värskuse, puhtuse, sõpruse ja edukuse märk. Kõigil tubadel on eksklusiivne teistest veidi erinev sisekujundus, kokku on 56 tavatuba. Luksuslikumale maitsele on spaa-hotellis kümme Rose Deluxe tuba ja kaks sviiti, mis on saanud nimed roosisortide järgi.

Jaga meiega oma emotsioone

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.