MENÜÜ

Restoran Rose

grand-rose-logoRestoran Rose  – võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja samal ajal elegantset õhkkonda Hotellis Grand Rose Spa.

Võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja elegantset õhkkonda. Kevadisel ja suvisel perioodil on restoranile lisaks avatud ka hotelli sisehoovis hubane väliterrass.

Meie peakokk on välja töötanud menüü, milles pakutakse maitseelamusi rahvusvahelisest köögist. Roogade valmistamisel kasutatakse võimalikult palju kohalikku saaremaist toorainet. Sommeljeede välja töötatud külluslik veinivalik annab oma osaluse täiuslikkuse saavutamises ning meie asjatundlik teenindusmeeskond tahab aidata Sind gurmaanluse pikal ja põneval teel.  Joogikaardist leiab lisaks hoolikalt valitud veinidele ka käsitööõllesid ja põnevaid majakokteile ja -napse.

Tänu erinevatele ruumidele saame oma külalistele pakkuda õdusat olemist ja privaatsust.

Restoran Rose Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Kolmekäiguline õhtusöök 2-12.09. algusega 18:00 hind on 22€ / 1 inimene


Eel
roog:

SUITSUNE LIHAVEISE TARTAR 

sojaoa-kurgisalat, sidruni-meedressing, metspähklimajonees, kartulikrõps

Pearoog:

MADALKÜPSETAUD LÕHEFILEE

lillkapsakreem, runnakad, paksoi, fennelisalat, kalakaste

Dessert:

ŠOKOLAADI FUDGE KOOK

šokolaadimoussee, šokolaadimuld, astelpaju-jogurtisorbee, astelpajukaste, metspähklid, seesamikrõps

(Joogid ei kuulu hinna sisse)

Asukoht: Tallinna 15, Kuressaare
Saaremaa Restoranide Nädala laudade broneerimine KOHUSTUSLIK tel +372 6667003 või rose@grandrose.ee

Restoran asub hotelli ajaloolise hoone keldris, ajalooliselt kandis maja nime Kuivastu Koda, Kuressaare linnaplaanis esineb hoone esmakordselt 1747.

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Toetajad