MENÜÜ

Grand Rose Spa hotelli restoran “Rose”

grand-rose-logo-1Restoran Rose  – võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja samal ajal elegantset õhkkonda. Tänu liigendatud ruumidele saame oma külalistele pakkuda ka õdusat olemist ja privaatsust. Hoolikalt läbi mõeldud menüüst leiate grillitud liha, saaremaist kala ja mõeldud on ka neile, kes kala  ja liha söömisest lugu ei pea. Meelepärase roa leiavad menüüst ka taimetoitlased ja mõne toidutalumatusega inimesed. Sommeljee poolt koostatud joogikaardist leiab hoolikalt valitud veine, šampanjasid, käsitööõllesid ja põnevaid majakokteile ja -napse.

Suvisel perioodil ootab teid väliköögi ja –grilliga 100-kohaline suveterrass,  kus igal reedel ja laupäeval mängib taustaks elav muusika.

Restoran Rose Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Kolmekäiguline õhtusöök 3-13.09. algusega 18:00 hind on 18€ / 1 inimene

Eelroog:

Lihaveise tartar

Austerservik, trühvlimajonees, munakollane,  marineeritud sibul

Pearoog: Mooritud Veisekoodi lõik

Röstitud köögiviljad, röstitud sibula- kartulitamp, punaveinikaste

Dessert: Soolakaramellikoogidessert

Biskviit, marjakompott, besee

(Joogid ei kuulu hinna sisse)

 

 

 

 

 

 

Asukoht: Tallinna 15, Kuressaare
Saaremaa Restoranide Nädala laudade broneerimine tel +372 6667003 või rose@grandrose.ee . Soovitame tungivalt ette broneerida!

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Toetajad