Restoran Rose Grand Rose Spa Hotellis Saaremaa Toidufestivalil ootab!
MENÜÜ

Restoran Rose (Grand Rose Spa Hotell)

grand-rose-logoRestoran Rose  – võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja samal ajal elegantset õhkkonda Hotellis Grand Rose Spa Hotell.

Võlvkaarte all olev 90-kohaline Saaremaa restoran Rose pakub hubast ja elegantset õhkkonda. Kevadisel ja suvisel perioodil on restoranile lisaks avatud ka hotelli sisehoovis hubane väliterrass.

Meie peakokk on välja töötanud menüü, milles pakutakse maitseelamusi rahvusvahelisest köögist. Roogade valmistamisel kasutatakse võimalikult palju kohalikku saaremaist toorainet. Sommeljeede välja töötatud külluslik veinivalik annab oma osaluse täiuslikkuse saavutamises ning meie asjatundlik teenindusmeeskond tahab aidata Sind gurmaanluse pikal ja põneval teel.  Joogikaardist leiab lisaks hoolikalt valitud veinidele ka käsitööõllesid ja põnevaid majakokteile ja -napse.

Tänu erinevatele ruumidele saame oma külalistele pakkuda õdusat olemist ja privaatsust.

Restoran Rose Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Saaremaa Restoranide Nädala laudade broneerimine KOHUSTUSLIK tel +372 6667003 või rose@grandrose.ee

Kolmekäiguline õhtusöök 8-18.09. algusega 18:00 hind on 25€ / 1 inimene

Eelroog:

Pearoog:

Dessert:

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Asukoht: Tallinna 15, Kuressaare

Instagram: @grandrosespa

Facebook: Grand Rose SPA Hotel

Maja

Restoran asub hotelli ajaloolise hoone keldris, ajalooliselt kandis maja nime Kuivastu Koda, Kuressaare linnaplaanis esineb hoone esmakordselt 1747.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.

Toetajad