Restoran Sabba - osaleb Saaremaa Restoranide Nädalal!
MENÜÜ

Restoran Sabba

ASA logo

Restoran Sabba pakub rahulikku ja avarat keskkonda, kus avastada uusi maitseelamusi pere ja sõprade seltsis.

Restoranist avardub unustamatu vaade Kuressaare lossipargile ja jahisadamale. Suvel avatud ka terrass, kus veeta pikki suveõhtuid hea seltskonnaga.

Restoran asub Asa Spa Hotell I korrusel.

 Ootame Teid nautima meie külalislahkust ja hoolivat teenindust.

 

Restoran Sabba Restoranide Nädala menüü

Restorani Nädala kohtade broneerimine kohustuslik: +372 4548100 või sabba@asaspa.ee

Kolmekäiguline õhtusöök algusega 18:00, hind on 25€ / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Restoran Sabba asukoht: Asa Spa Hotell I korrusel Pargi 12, Kuressaare

Facebook:  Asa Spa Hotel

Instagram: @asaspahotel

Hotell

Restoran asub Asa Spa Hotellis, mis on ideaalne Saaremaa majutus ja puhkusekoht peredele, pakkudes nii lastele, noortele kui täiskasvanutele erinevaid ajaveetmis- ja lõõgastusvõimalusi. Tõeline Kuressaare spaa, elustiili- ja heaoluhotell, oma pakkumistega. Kui lapsevanemad lõõgastuvad spaahoolduseid nautides või restorani maitseid proovides, saavad lapsed aega veeta mängutoas või veekeskuses.

Hotelli kõikidel tubadel on rõdu või terrass. Tasuta WiFi-ühendus ja parkla on samuti olemas. Spaahotell on koerasõbralik asutus ja seal on olemas eraldi toad nende jaoks.

Hotelli asukoht on suurepärane, vaated lähedal asuvale iidsele piiskopilinnusele, lossipargile, aedlinnale või merelahele koos jahisadamaga.

Saunakeskuses ootab teid 7 erinevat sauna. Hotellis on ootuspärased aroomi-, soola- ja soome saunad, saaremaine kadaka saun ning Eestis ja mujal maailmas laineid löövad Saunumi saunad.

Konverentsiruumid on disainitud, et külalised ja kaastöötajad saaksid võtta maksimumi oma päevast. Maast laeni akendega ruumid on avarad ja valgusküllased, varustatud kaasaegse tehnika ja kirjatarvetega, ideaalsed koolitusteks, konverentsideks, nõupidamisteks, koosolekuteks, tooteesitlusteks, firmapidudeks ja pulmadeks. Saal Sabba² mahutab kuni 250 inimest, Vahase konverentsiruumi mahub 20 inimest.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.