Ristorante la Perla Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja!
MENÜÜ

Ristorante la Perla

Ristorante la Perla logoRistorante la Perla  on tegutsenud Kuressaare kesklinnas alates aastast 2004.

See on maitseelamuste nautimise koht. Meil saate tutvust teha parimate Itaalia roogade ja veinidega ning mõnusalt meelt lahutada heas seltskonnas. Meie menüüs on parimad Itaalia road pizzadest pastadeni. Magustoitude nimistusse kuuluvad traditsioonilised Affogato ja Tiramisu.

Toidu juurde saad valida parimaid Itaalia veine. Heas seltskonnas mõnusalt meelt lahutades möödub aeg kiiresti. Suvekuudel saad nautida olemist meie terassidel.

Meile tullakse, et jääda kauemaks…

Ristorante la Perla Saaremaa Restoranide Nädala menüü

Restorani Nädala kohtade broneerimine KOHUSTUSLIK: tel. +3724536910

või Facebook: Ristorante laPerla

Kolmekäiguline õhtusöök, alates kell 17:00. hind  30 €/1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüüd hinna sisse.

Ristorante la Perla asukoht: Lossi 3, Kuressaare

Facebook: Ristorante laPerla

Maja lugu

Restoran asub ühes vanims Kuressaare majas – endine Kaarma koda 18.sajandist. Hoone minetas osaliselt oma ajaloolise ilme juba I EV ajal, kuid säilinud on algne kivikehand koos mõningaste detailidega eksterjööris (dolomiidist aknaraamistused ja uksepiirded). Interjööris on osaliselt säilinud mantelkorstna ruum ja korsten, kus aastat 2020 on osa restorani letist. Hoone koosneb kolmest erinevast mahust: keskmine maht on ajalooline aadlielamu, millele liituvad kirdes ja edelas äriruumide juurdeehitused eri aegadest.

1973.aastal läbis hoone suurema uuenduskuuri: uuendati hoone kommunikatsioone ja lõhuti ahjud. Samuti muudeti hoovifassaadil ladude mahtu. Maja renoveeriti uue vabariigi ajal.

Majas on tegutsenud läbi ajaloo õmbluskoda, trükikoda, Johannese Seltsi Põhja-Liivimaa osakonna Kuressaare jaoskonna raamatukogu, Saaremaa Rahukohtukogu kohtupristavi kantselei, Saarte Pank (Kuressaare Wastastikune Krediit-Ühisus), maa-ambulants ning rinnalaste ja emade nõuandepunkt, raamatukauplus, söögimaja, aaremaa lastekaitseühingu lasteaed, villatööstus,  pudu-ja pesukauplus.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!