Saaremaa Veski - Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Saaremaa Veski

Saaremaa Veski logo

Saaremaa Veski  on kohalike maitsete restoran, mille menüüst leiad meie metsade ulukiliha, suitsukala, kohalikest marjadest ja meie endi valmistatud majanapsud, kodustest õuntest majavein ning Saaremaa parima kohalike õllede valiku!!

Pakume saaremaist, värsket, lihtsat ja nauditavat!

Saaremaa Veski vanadesse keldriruumidesse on kerkinud ambitsioonikas kohalike marjanapsude väiketootmine. Külalisel on võimalus oma silmaga näha napsude tootmist. Lisaks on tootmise kõrval õdus degustatsiooniruum. Võimalus degusteerida majas toodetud napsusid autentses keskkonnas koos napsumeister, peremees Kaupoga. Kaupo hea meelega räägib külalisele napsutootmise protsessidest, marjade tervislikkusest ja napsude kasulikkusest
Veskis on Kuressaare üks päikeselisemaid aedu. Mõnusaks istumiseks ja avastamiseks on 5 erinäolist korrust. Ergutavaid kokteile saab nautida erinevatel terrassidel, lebotoolites või kõrguses avaneval rõdul.

Saaremaa Veski Saaremaa Restoranide Nädala menüü

PANE TÄHELE: PÜHAPÄEVAL JA ESMASPÄEVAL SULETUD!

Restoranide Nädala kohtade broneerimine: +372 4533776 ja veski@saaremaaveski.ee

Kolmekäiguline õhtusöök kell 18:00, hind  25€ / 1 inimene

 Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Saaremaa Veski asukoht: Pärna tn. 19 Kuressaare

Facebook: Saaremaa Veski

Instagram: @saaremaaveski

Veski lugu

Veski on rajatud 1899.aastal Kuressaare esimese apostliku õigeusu kiriku kohale, mis 1780ndate alguses linna tabanud tulekahjus maha põles. Antud veski oli töökorras kuni 1941.aastani.

Et parandada toitlustustingimusi Kuressaares seoses turistide arvu järsu suurenemisega alates 1960ndate lõpust, alustati 1972.aasta sügisel tuuliku restaureerimist kohvikuks.  4.jaanuaril 1974.aastal avati kohvik Veski külastuseks.

2002.aastal renoveeriti ja laiendati restorani Veski köögi-, abi- ja tehnilisi ruume, ehitati juurde paremal tiivas paiknev suur kaminasaal eesmärgiga pakkuda külastajatele rohkem võimalusi ja istekohti.

2008.aastal ehitati lõplikult välja Veski siseõu.

Kohe peale avamist, muutus kohvik üheks külastatavamaks paigaks siin linnas ning oleme tänaseks vanim töötav toitlustusasutus Kuressaares.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.