Vanatoa Taluhotell Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja. Vaata järgi!
MENÜÜ

Vanatoa Taluhotell Resto

Vanatoa taluhotell

Oled oodatud Muhu saarele, kus sammaldunud kiviaedade ja rookatuste vahelt leiad Vanatoa Taluhotelli Resto.

Meie Resto on Saaremaa EHTNE märgise kandja, pakkudes kohalikust toorainest maitsvaid roogasid. Valikus on kohalik veis, kala ja aiasaadused.

Meie menüü pakub põnevust, sest peakokk täiendab igal nädalal a la carte menüüd. Taluhotelli baarist leiad ühtlasi laia valiku endale sobivaid jooke.

Teid tervitab peakokk Maarja Kumpas oma meeskonnaga!

Vanatoa Taluhotell Saaremaa Restoranide Nädala menüü

PALUN JÄLGI:  12.09 on Resto suletud. 10.09 ja pühapäeviti, 11.09 ja 18.09, pakutakse ainult lõunasöögimenüüd

Saaremaa Restorani Nädala kohtade broneerimine kohustuslik:  tel.+372 5558 7494 või info@vanatoa.ee

Kahekäiguline lõunasöök algusega 12:00, hind  15 / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Kolmekäiguline õhtusöök algusega 18:00, hind  25 / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

Vanatoa Taluhotell asukoht: Koguva küla, Muhu

Facebook :Vanatoa Taluhotell

Instagram: @vanatoa.taluhotell

Vanatoa Taluhotell

Vanatoa Taluhotellis on iga külaline oodatud ja oma. Ootame külastama meid igal aastaajal ja iga ilmaga. Leiate meid Muhu saare Koguva küla kadakate rüpest, Eesti-aegsete kiviaedade keskelt.
Veeda imeline puhkus meie koduses ja idüllilises hotellis. Pakume Sulle meeldejäävat puhkust hubases taluhoones ja rahulikku und meie peamaja 11 kõigi mugavustega tubades. Maaläheduse nautlejad leiavad ööbimiseks meie mõrrakuuri avarad peretoad ja idüllilised aidamaja toad. Looduse armastajaile sobivad jalutuskäigud sumedail õhtuil Koguva ajaloolises kalurikülas. Otsid majutust Muhus, oleme just õige koht.

Vanatoa Taluhotelli Restos korraldame meeldejääva pulma-, firma- ja sünnipäevapeod. Meile mahub korraga keha kinnitama kuni 100 külastajat.

Vanatoa kuulub Koguva küla vanimate vabatalupoegade põlistalude hulka. 1645. aastaks on Hanskeni talu jagunenud kaheks. Vanatoa talu oli üks jõukamaid Muhus. Praeguseks säilinud hoonestusest on vanimad puidust mõrrakuur ja aiaga piirnev küün. Talu endisest jõukusest annavad tunnistust mitmed kõrvalhooned.

Jaga meiega oma emotsioone

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi, selleks palun oma Instagrami postitustel kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival või täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.