WAAG restobar Saaremaa Restoranide Nädalal osaleja.Vaata järgi!
MENÜÜ

WAAG restobar

WAAG logo

Tere tulemast Kuressaare kõige uuemasse söögi- joogi- ja kohtumispaika WAAG restobar, mis asub otse Kuressaare südalinnas, väärikas vaekoja hoones. Oleme pühendunud pakkuma oma külalistele meeldivat teenindust ja maitsvaid roogasid, mis loodetavasti jätavad Teile unustamatu positiivse mulje. Oleme seadnud kõik seatud selleks, et luua eriline atmosfäär, kus iga külaline tunneks end erilisena. Meie sõbralik ja kogenud personal teeb kõik endast oleneva, et tunneksite end mugavalt ja rahulolevalt.

Saaremaa Restoranide Nädalal pakume soodsama hinnaga erimenüüd, mis on seekord inspireeritud Põhja- ja Ladinaameerika reisidest, põimituna Saaremaiste toorainetega.

WAAG on ideaalne koht romantilisteks õhtusöökideks armsamaga, suuremate sündmuste tähistamiseks või lihtsalt sõbra või töökaaslastega kokkusaamiseks.

Olete lahkesti oodatud!

 

WAAG Restoranide Nädala menüü 18.-24. March

Restorani Nädala kohtade broneerimine: tel: +372 508 2851 või otse SIIT või  kirjuta Facebook messengeri. Küll Sa hakkama saad 🙂

Kolmekäiguline õhtusöök , algusega alates 17:00 , hind on  30 / 1 inimene

Joogid ei kuulu Restoranide Nädala menüü hinna sisse.

WAAG restobar asukoht: Tallinna 3, Kuressaare

Facebook: WAAG restobar

Jaga meiega oma emotsioone

Lisaks Saaremaa Toidufestivali kodulehele tasub jälgida meie tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Kenast sööjast on ka toidul hea meel!

Selleks, et hea maitseelamus saaks tiivad, inspireeri teisigi: Instagrami postitustel palume kasutada @saaremaatoidufestival / #saaremaatoidufestival ning Facebooki postitustes täägida Saaremaa Toidufestival või lisada @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte oma kanalites.

Kohtumiseni!

Waag