WOW kohvik - imeline vaade, põnev keskkond, erilised maitsed!
MENÜÜ

WOW kohvik

WOW Elamuskeskuse logoWOW kohvik https://wowkeskus.ee/ on moodsast tänavatoidust inspireeritud imelise panoraamvaatega söögikoht Kuressaares, Tuulteroosi linnaosas.

Meie eesmärk on luua hea ja kvaliteetset tänavatoitu nii lastele kui täiskasvanutele – sellel eesmärgil, on ka kokku pandud ühtne menüü toitudest mis sobivadki just igale vanusele. WOW kohviku menüü suurimateks hittideks on kindlasti ameerikapärased loaded fries (laetud friikartulid) ja käsitööburgerid. Kohvikus saab nautida imelist Segafredo Itaalia kohvi ja karstusjooke nii kohalikelt tegijatelt kui ka kaugematelt tegijatelt.

Kohvik mahutab kuni 55 külalist ning pere pisemate sünnipäevadeks pakume toitlustust WOW elamuskeskuses olevates peo/konverentsitubades.

 

WOW kohvik Saaremaa Restoranide Nädala menüü

WOW Veiseliha punaveinikastme,

 

 

 

 

Kahekäiguline lõunasöök 2-12.09. kell 12:00-15:00, hind  10€ / 1 inimene

 

VEISELIHA punaveinikastme, metsaseente ja maapirnipüreega

TOORJUUSTUDESSERT soolakaramelliga

Joogid ei kuulu hinna sisse

Asukoht: Merikotka 1, Kuressaare
Saaremaa Restorani Nädala kohtade broneerimine: telefonil 55532995 (kohviku telefon), 57422330 (piletikassa) või meiliaadressil elamus@wowkeskus.ee

WOW elamuskeskus on lennuka kaasaaegse arhitektuuriga hoone, mis mõjub rõõmsa ja helgena ning seob merd, taevast ja inspireerivaid elamusi.   WOW Kohvik asub WOW elamuskeskuses, mis on suurepärane koht, kus laste ja sõpradega sisukalt aega veeta ja uusi elamusi kogeda. Tegijad on  arvestanud, et külastajad saavad eksponaate võimalikult palju iseseisvalt kasutada ning need nõuavad võimalikult vähe juhendamist. See on koht kus saab lõputult hüpata, joosta, turnida.

Saaremaa Toidufestivali info leiad FacebookisInstagramis ja kodulehel.

Oleme tänulikud kui jagad ka meiega oma maitseelamusi. Selleks palume oma Instagrami postitustel kasutada #saaremaatoidufestival. Facebook postitustel täägi meie Facebooki oma FB postitusi tehes @saaremaatoidufestival. Sinu nõusolekul jagame parimaid pilte ka meie sotsiaalmeedias.