Saaremaa Euroopa teabekeskus kutsub üle-euroopalisele maitserännakule
MENÜÜ

Euroopa teabekeskus kutsub: templimäng Euroopa toiduradadel

4.09 | algusega 10:00-| Kuressaare kesklinnas

Euroopa Liidu Teabekeskus Saaremaa logoEuroopa Liidu Teabekeskus Saaremaal kutsub üle-euroopalisele maitserännakule Kuressaare kesklinnas. Tule tutvu teabekeskuse tegemistega ning pane enda teadmised proovile mängus Euroopa Liidu ja Euroopa köögi teemadel!

Templimängus EUROOPA TOIDURADADEL, mis viib Sind avastama maitseelamusi maailmajao erinevatest nurkadest, tuleb 4. septembril Kuressaare kesklinnas Saaremaa Toidufestivali turu- ja laadapäeva alalt leida üles 7 Euroopa köögi lauda ning vastata küsimustele.

Aktiivseimate osalejate vahel loositakse välja auhindu!

Toredat seiklemist ja head loosiõnne!

 

 

Saaremaal alustas 1. maist 2021 tegevust Euroopa Liidu teabekeskus – Europe Direct Saaremaa. Viska like ning jälgi ka meie lehte, et olla pidevalt kursis Euroopa Liidu teemadega.

Saaremaa vald on järgmisel neljal ja poolel aastal heaks koostööpartneriks Euroopa Komisjoni esindus Eestis-le ning on avatud kontaktpunkt, kuhu kõik maakonna elanikud võivad pöörduda oma küsimustega Euroopa Liidu poliitika, programmide ja prioriteetide osas.

 

 

Eesmärgiks on aidata kodanikel paremini mõista Euroopa Liitu, suurendades kodanike teadlikkust EList nende igapäevaelus. Käime ka koolides, kus teeme ettekandeid, korraldame Euroopa Liidu  teemalisi sündmusi ning jagame ametlikke kirjutisi. Kogu meie tegevus on kodanike jaoks tasuta.

Saaremaa Teabekeskus asub füüsiliselt vallavalitsuse hoones aadressil Lossi 1, Kuressaare,

Üritusi pildistatakse ja osaliselt ka filmitakse, jäädvustused avalikustatakse Saaremaa Toidufestivali FacebookisInstagramis ja kodulehel.