Saaremaa Turism - Saaremaa Toidufestival
MENÜÜ

Saaremaa Turism

Vali rubriik:

Klikka üleval menüül või siin ja leiad üles lisa trükiseid, kaarte ning muud infot Muhu ja Saaremaa kohta

SA Saaremaa Turism on  organisatsioon Saare maakonnas, mis on loodud ettevõtjate algatusel ja koondab turismivaldkonna ettevõtteid. 

1995. aastal sai ettevõtjate poolt esmalt loodud Saare maakonna turismi- ja puhkemajanduse ühendus, mille järeltulijaks aastast 1998 on SA Saaremaa Turism. Eeldatavasti on tegu Eesti kõige vanima järjepidevalt eksisteerinud turismiettevõtjaid koondava organisatsiooniga.

Organisatsioon koondab tugevaid ja pika kogemusega turismitegijaid erinevatest valdkondadest (reisikorraldus, majutus, transport, vaatamisväärsused jne).

Koostööd tehakse kõigi teiste maakonna ettevõtete, omavalitsuste, erinevate organisatsioonidega.

SA Saaremaa Turism on Saarte Koostöökogu MTÜ liige.
Meie liikmed on seotud mitmete teiste alaliitudega, kust meieni info jõuab: Eesti Maaturism, Eesti Spaa Liit, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit, Eesti Turismi ja Reisikorraldajate Liit

TEGEVUSED

Suuremad tehtud tegevused

Konverentsid

Üritused

LIIKMED

turismiasjalised

Majutus

Aktiivne puhkus

Toitlustus/ kohalikud tooted

Reisikorraldus/giid

KONTAKTID

E-post: info@saaremaatourism.ee

Telefon: +372 5050100

Facebook: Saaremaa Turism

Tahad kaasa rääkida Saaremaa ja Muhu turismiarengutes liitu meiega. Kirjuta e-mail ja saad täpsemad juhised kuidas liituda info@saaremaatourism.ee

OTSUSTE TEGEMINE
Koos käiakse iga kuu korra ning just siis tehakse olulised ostused, ettepanekud, tegevusplaanid… Ikka kõik koos ja läbi arutades, kui vaja ka tsipa vaieledes, aga ainult nii jõutakse sihile. Ja ega me ainult asjalikud ole, oskame ka koos rõõmsalt pidu pidada, käime üksteise uuendusi katsetamas ja palju muud põnevat.

Juhatus:

Nõukogu:

VIIMASED TEHTUD TOETUSEGA PROJEKTID

LEADER ühisrojekt: Saaremaa Toidufestivali turundustegevuste mitmekesistamine

Projekti partner: Saare Arenduskeskus

Projekti eesmärkideks:

Projekti tegevused:

Projekti tulem:

MTÜ Saaremaa Toidufestival LEADER projekt: Saaremaa Toidufestivali kodulehe atraktiivsue ja kompaktsuse arendamine

Projekti eesmärk: Saaremaa Toidufestivali kodulehe külastajate toetamine valikute tegemisel atraktiivse, inforamatiivse ning lihtsalt ja selgelt toimuva  kodulehe kaudu.

Projekti tegevused:

Projekti tulemina arendatakse koduleht, mis on ühenduslüli potentsiaalse festivali külastaja, festivali koostööpartnerite ja festivali korraldajate vahel ning käsitleb märksõnu: